Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Product: Cisco’s Self-Defending Network vernieuwd

09 april 2008 - 10:17ActueelCloud & InfrastructuurCisco
Henk Boot
Henk Boot

Netwerkspecialist Cisco heeft een aantal verbeteringen aangebracht binnen zijn securityportfolio waardoor de rol van de Self-Defending Network-oplossing wordt verbreed. De complete netwerkbeveiliging wordt versterkt, net als de beveiliging van ‘endpoints’, applicaties en content die gebruikmaken van het netwerk. Door de verbeteringen kunnen organisaties hun it-infrastructuur beter beschermen tegen kwaadaardige software en dataverlies, en beter voldoen aan bedrijfsregels en wetgeving.

De verbeteringen in de Self-Defending Network-oplossing van Cisco hebben betrekking op zowel hard- als software-elementen waaronder endpoint-beveiliging, intrusion prevention, netwerk- en applicatiegebaseerde firewalls, netwerk security-monitoring en gecentraliseerd beheer van policies.

Het intrusion prevention-systeem IPS 6.1 biedt verbeterd inzicht in de netwerkstatus en bevat IPS Manager Express, een nieuwe all-in-one applicatie voor IPS voorziening, monitoring en rapportage. De Firewall Service Module (FWSM 4.0 voor switches) versnelt de levering van veilige informatie bij hoogvolume verkeer, zoals grote databack-ups of bulk transfers.

Cisco Security Agent 6.0 (CSA) is een softwareprogramma op een ‘endpoint’-apparaat, zoals een server of laptop, dat bedreigingen detecteert en toegang tot vertrouwelijke informatie controleert. CSA 6.0 is volgens Cisco de eerste endpoint-beveiliging die signature-gebaseerde antivirus, bescherming tegen ‘zero-day’-aanvallen en dataverlies integreert in één beheerbaar programma.

Firewall

Voor applicatiebeveiliging wordt gebruikgemaakt van de webapplicatie Firewall, die beschermt tegen bedreigingen die web 2.0- en sociale netwerktoepassingen met zich meebrengen. Het is het eerste apparaat dat zowel HTML- als XML-verkeer inspecteert waardoor vertrouwelijke klant- en bedrijfsinformatie wordt beschermd.

Contentbeveiliging levert Cisco door aan zijn routers contentfiltering van Trend Micro toe te voegen. Daarmee kunnen bedrijven toegang tot ongeschikte content weigeren en bedreigingen blokkeren voordat ze systemen infecteren. Met contentfiltering kunnen bedrijven effectiever beleid toepassen op multi-service netwerken die data-, spraak- en videoverkeer ondersteunen.

Tot slot is SIP-beveiliging toegevoegd voor spraakbeveiliging voor telewerkers.

 

Meer over

Cisco-technologieNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Computable.nl

    Hoe raakt NIS2 ook jouw bedrijf?

    De nieuwe cyberregels voor het MKB in aantocht

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Belastingdienst & CGI/ilionx

    Belastingdienst Generiek platform voor Document- en Archiefbeheer (GDA) (ilionx)
    Pijl naar rechts icoon

    PQR

    PQR transformeert IT‑landschap van Zorggroep Apeldoorn
    Pijl naar rechts icoon

    Goodzo by Alistar

    Calculator Agent (Goodzo by Alistar)
    Pijl naar rechts icoon

    Goodzo by Alistar

    Calculator Agent (Goodzo by Alistar)
    Pijl naar rechts icoon

    Goodzo by Alistar

    Calculator Agent (Goodzo by Alistar)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Datacenter
    Cloud & Infrastructuur

    Cisco komt met datacenterstrategie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs