Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Ingram Micro start opnieuw Krasjemenou Campagne

31 oktober 2008 - 15:28ActueelInnovatie & TransformatieIngram Micro
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Na het grote succes van vorig jaar introduceert Ingram Micro opnieuw de Krasjemenou Campagne. Dit jaar zijn er meer dan 3600 fantastische prijzen te winnen door te krassen.

Ingram Micro gaat na het succes van vorig jaar op 3 november opnieuw van start met een unieke geïntegreerde channel eindejaarcampagne. Dit jaar zijn er geen 1000 maar meer dan 3600 prijzen te winnen! Tot en met 14 december 2008 kan men zomaar in de prijzen vallen. Bij aankoop van producten boven € 20,- van de participerende leveranciers bij Ingram Micro ontvangt de reseller een gratis kraskaart met een unieke code.
Vorig jaar was de campagne een groot succes! Leveranciers zagen het aantal verkochte producten stijgen met gemiddeld meer dan 30 procent en bedienden veel meer resellers dan in diezelfde periode het jaar daarvoor.
Uniek geïntegreerd Multi-channel marketing concept Resellers kunnen met deze actie zelf bepalen hoe zij de kraskaarten inzetten. Zelf krassen, als incentive voor medewerkers, of inzetten voor eindgebruikeracties ten behoeve van eigen doorverkoop. Dat dit unieke geïntegreerde channel marketing concept werkt bleek wel uit het feit dat vorig jaar 40 procent van de prijzen zijn gewonnen door eindgebruikers. Ingram Micro ondersteunt de deelnemende resellers op verzoek met kant-en-klare banners en e-mailings voor gebruik in hun eigen marketing communicatie.
Ingram Micro heeft speciaal voor deze campagne een website ingericht waarop de code kan worden ingevuld en men direct kan zien of er een prijs is gewonnen. De te winnen prijzen bestaan dit jaar onder andere uit Samsung smartphones, Canon digitale video camera’s, Philips Perfect Draft thuis taps, Duinrell vrijkaarten, Bol.com- cadeaubonnen en vele andere krasse prijzen.

Voor meer informatie kunt u terecht op www.krasjemenou.nl.

In de campagne participeren maar liefst 23 leveranciers van Ingram Micro: Acer, APC, Avocent, Belkin, Canon, Epson, Ergotron, InFocus, Kaspersky, Kensington, Kingston, Lexmark, Linksys, Logitech, Microsoft, NewStar, OKI, Philips, Sweex, Symantec, Toshiba, Trend Micro en Trust.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Schaduw-ai en het risico voor organisaties

    Innovatie & Transformatie

    Overheid investeert fors in digitale transformatie

    Bluesky X
    Data & AI

    Kort: Mobiel netwerk VodafoneZiggo vernieuwd, dislikes voor Bluesky (en meer)

    veiligheid ai onderwijs
    Onderwijs

    Tech als kans, veiligheid als voorwaarde in onderwijs

    Nexperia
    Innovatie & Transformatie

    Escalatie intern conflict bij Nexperia

    ai saas ondersteboven
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Saas op de kop, twee derde bedrijven zegt ai-potentieel niet waar te maken (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs