Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure

HP introduceert PC Powerhouse voor Gamers

14 oktober 2009 - 13:11ActueelCloud & InfrastructureHP Inc.

HP introduceert de HP Pavilion Elite High Performance Edition (HPE) PC, ontworpen met het oog op power-intensieve gaming. De HPE levert de nieuwste technologieën in een strak design tegen een betaalbare prijs.

De HPE bevat de meest recente Intel processor, de Intel CoreTM i7 processor, een NVIDIA GTX 260 special edition grafische kaart – tot januari 2010 exclusief bij HP-, tot maximaal 6 GB DDR3 memory en een 2TB vaste schijf en zorgt voor de robuuste oplossing waar een gamer om vraagt.

 

Alles aan de HPE draait om kracht en prestaties. De hippe micro tower form factor, het state-of-the-art design met een merlot rood chassis en grill aan de voorkant, geïnspireerd op racewagens, maar ook de glanzend zwarte laklaag met zilveren en chromen accenten.

 

De HPE is ontworpen om gezien te worden, niet om gehoord te worden. HP Extra Quiet technologie met geoptimaliseerde interne ventilatie zorgt ervoor dat de HPE koel blijft, maar ook stil genoeg om overal in huis geplaatst te worden.

Dankzij de extra’s, zoals DVD RW, ingebouwde draadloze mogelijkheden, een TV-tuner, een Blu-ray speler (bij een van de modellen) en MediaSmart software 3.0, verrijkt de HPE de gaming experience. Een pocket media drive bay maakt upgraden en uitbreiden op eenvoudige wijze mogelijk.

 

Om de game-ervaring te vervolmaken heeft HP een laser gaming muis ontworpen met een ultra hoge resolutie, een laser engine sensor, minimale frictie en exacte en snelle tracking en vijf niveaus in gevoeligheid.

 

In combinatie met de HP 2509m 25-inch full HD monitor, krijgen gamers de beschikking over een schermresolutie van 1920 x 1080p, HP BrightView technologie, een respons tijd van 3ms grijs-tot-grijs, dieper zwart, helderder wit en een subtieler kleurenpalet met een 60.000:1 dynamisch contrast ratio.

Prijs en beschikbaarheid: de HPE is beschikbaar vanaf oktober 2009 voor een adviesprijs vanaf €1.199,- inclusief BTW(1).

(1)Aanbevolen adviesprijs afhankelijk van land en product specificaties.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Netwerk als cruciale securitylaag

    Waarom connectiviteit een sleutelrol krijgt in moderne security

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Digitale werkplek

    Kort: Rijk neemt Eset in de arm, actie Extinction Rebellion tegen datacenter Microsoft (en meer)

    Digitale werkplek

    Grote inhuurcontracten domineren sourcingmarkt tweede kwartaal

    Security & Risk

    Oorlog begint niet met een schot, maar met een storing

    Cloud & Infrastructure

    QuiX Quantum-mijlpaal bij fotonische quantum computing

    Cloud & Infrastructure

    ASML schroeft productie chipmachines maximaal op

    Security & Risk

    Kort: Camping-datalek treft kampeerders, datacenter Microsoft goed voor 1 procent NL-stroomverbruik (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs