Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Do.IT begint 2007 in nieuw gebouw

11 januari 2007 - 23:00AchtergrondCarrière
Rian van Heur
Rian van Heur

Nieuw jaar, schone lei. De ict-organisatie Do.IT begint het nieuwe jaar in een nieuw pand en de verhuizing is goed verlopen.

Met de fusie van de scholenorganisaties SAVO, Noordzee Onderwijs Groep en OVO in het vooruitzicht, komen de onderwijsondersteunende diensten van de scholen alvast bij elkaar te zitten in een nieuw pand. De verhuizing vond plaats in de kerstvakantie. De periode van voorbereidingen was kort, namelijk drie weken. De verbouwing in het nieuwe gebouw werd geregeld door een projectmanager. De ict-infrastructuur kwam voor rekening van Do.IT, onder leiding van hoofd ICT Jeroen Kuijk.

Probleemloos

Tot grote opluchting van Kuijk verliep de verhuizing bijna probleemloos. “Eigenlijk is er maar op drie punten iets misgegaan,” zegt hij. Zo werden computers ingepakt door de verhuizers en in de doos op de kamers gezet. “Wij waren in de veronderstelling dat er was afgesproken dat de computers door de verhuizers op de bureaus geplaatst zouden worden”. Gevolg is dat nog niet alle computers uit de doos zijn gehaald. “We hebben nog niet alle computers gevonden”.

Een ander probleem was dat de netwerkleverancier niet kon inloggen op de dsl-router. Hierdoor kon het ip-adres niet naar de nieuwe locatie worden omgezet. Inmiddels is dit probleem ook opgelost. Verder sneuvelde er tijdens de verhuizing een server. “Op deze server stond Exact-software geïnstalleerd, die we nog maar even gebruiken want 10 januari wordt een nieuwe Exact-database in gebruik genomen. We hebben het nu opgelost door er een andere voeding in te plaatsen”. Na de verhuizing verandert ook de organisatiestructuur van Do.IT. Kuijk zal zich bezig houden met de operationele ict. De mensen die bezig zijn met SharePoint zullen geen verantwoording meer aan hem afleggen.

NOG/OVO Haarlem Do.IT

Do.IT kwam tot stand na een fusie tussen de ict-afdelingen van OVO Haarlem en de Noordzee Onderwijs Groep (NOG). De intentie is dat per 1 januari ook SAVO zich aansluit. De scholen geven les aan leerlingen van het vmbo, de havo, het vwo, het gymnasium en verschillende vormen van speciaal onderwijs. Do.IT ondersteunt 13.000 leerlingen en 1500 tot 2000 mensen personeel. In totaal zijn er 34 locaties.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    Marga Reuver nieuwe voorzitter Dutch Cloud Community

    Overheid

    Haperende it bij OM brengt rechtsstaat in gevaar

    Onderwijs

    Tech-hub Molengeek verdacht van financiële malversaties

    Carrière

    Computable Awards: de hoogmis van de ict-sector

    Winnaars Computable awards 2025
    Carrière

    Zo hebben jury en publiek gestemd bij de Computable Awards 2025

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs