De Computable 100

De complete lijst van de 100 de honderd krachtigste ICT-bedrijven in Nederland samengesteld via omzetcijfers, aantal werknemers , omzet per werknemer winst, marge en winst per werknemer.

 BedrijfOpm.PlaatsOmzet in euroWerkn.Omz/wrkn.Winst in euroMargeWinst/werkn
 1KPNbDen Haag9.819.000.00029.377334.241-5.818.000.000-59,25%-198.046
 2IBMbAmsterdam1.569.000.0004.497348.899122.000.0007,78%27.129
 3Siemensa Den Haag1.418.000.0003.558398.539177.200.00012,50%49.803
 4ASMLbVeldhoven1.386.000.0003.289421.405-359.900.000-25,97%-109.425
 5VodafoneaMaastricht1.337.000.0003.500382.000142.000.00010,62%40.571
 6CompaqbUtrecht1.011.000.0001.450697.2417.700.0000,76%5.310
 7Hewlett-PackardbAmstelveen750.000.0001.319568.61310.400.0001,39%7.885
 8EricssonbRijen722.000.0002.000361.000-64.400.000-8,92%-32.200
 9GetronicscAmsterdam982.000.0007.100138.310-246.000.000-25,05%-34.648
 10PhilipscAmsterdam1.555.000.00030.95450.236-125.200.000-8,05%-4.045
 11Cap GeminicUtrecht880.000.0007.977110.31716.000.0001,82%2.006
 12MCI WorldcombAmsterdam626.000.0001.100569.09124.600.0003,93%22.364
 13Atos OriginbEindhoven731.000.0006.500112.462123.000.00016,83%18.923
 14O2b,e,fAmsterdam550.000.0001.100500.000-110.200.000-20,04%-100.182
 15PinkRoccade bVoorburg692.000.0008.03986.08021.200.0003,06%2.637
 16CMGbHoofddorp634.000.0005.690111.424-411.000.000-64,83%-72.232
 17DebitelbHoofddorp568.000.000800710.00010.800.0001,90%13.500
 18LucentbHilversum499.000.0001.600311.875-380.800.000-76,31%-238.000
 19ImtechaGouda565.000.0005.376105.09730.200.0005,35%5.618
 20Cisco SystemsbAmsterdam530.000.000800662.500-24.100.000-4,55%-30.125
 21BenaDen Haag447.527.0001.308342.146-198.866.000-44,44%-152.038
 22UPCb,fSchiphol-Rijk409.000.0001.900215.26366.000.00016,14%34.737
 23OrdinaaUtrecht444.000.0004.245104.59429.200.0006,58%6.879
 24Dutchtonea,fDen Haag363.000.0001.500242.000-277.000.000-76,31%-184.667
 25AlcatelaRijswijk369.729.000613603.147390.0000,11%636
 26Sun MicrosystemsbAmersfoort333.000.000700475.71417.000.0005,11%24.286
 27DellbAmsterdam406.800.0004001.017.00016.300.0004,01%40.750
 28EDSbCapelle a/d IJssel267.000.0001.400190.71416.800.0006,29%12.000
 29CopacoaEindhoven413.000.0003151.311.1115.756.0001,39%18.273
 30NOBaHilversum260.000.0002.542102.282-57.500.000-22,12%-22.620
 31Ingram MicrobNieuwegein452.000.0002301.965.217100.0000,02%435
 32OraclebDe Meern251.000.0001.000251.00059.558.00023,73%59.558
 33Syntegrab,eZoetermeer247.000.0001150214.7837.300.0002,96%6.348
 34VersatelaAmsterdam256.000.000659388.467-379.000.000-148,05%-575.114
 35CentricaGouda214.500.0002.80076.60711.400.0005,31%4.071
 36CSSbRosmalen187.000.0001.825102.46611.200.0005,99%6.137
 37Nashuatecb,eDen Bosch177.000.000925191.3516.400.0003,62%6.919
 38SAPaDen Bosch185.856.000413450.01521.223.00011,42%51.387
 39UnisysbSchiphol-Rijk165.000.000900183.3334.200.0002,55%4.667
 40NECb,eWijchen168.000.000550305.455-10.300.000-6,13%-18.727
 41IquipcDiemen141.000.0001.60687.7962.552.1001,81%1.589
 42BaanbVoorthuizen144.000.000960150.000-17.900.000-12,43%-18.646
 43Microsoftb,eSchiphol-Rijk158.000.000250632.00043.800.00027,72%175.200
 443MbZoeterwolde147.000.000578254.32515.800.00010,75%440
 45CasemaaDen Haag203.965.000875233.103-53.528.000-26,24%-61.175
 46ICL (nu Fujitsu Services)aMaarssen143.000.000771185.473900.0000,63%1.167
 47NokiabDen Haag145.000.000250580.00010.200.0007,03%40.800
 48Inter AccessaHilversum121.000.0001.085111.521300.0000,25%276
 49EconocomaHouten149.000.000150993.3335.300.0003,56%35.333
 50BE SemiconductorcDrunen133.000.000719184.979-15.100.000-11,35%-21.001
 51ASM InternationalcBilthoven123.000.000501245.5091.342.0001,09%2.679
 52LogicabRotterdam113.000.000750150.6678.900.0007,88%11.867
 53New Skies SatellitesbDen Haag137.000.000150913.33321.500.00015,69%143.333
 54BrunelbAmsterdam-ZO92.000.0001.46762.7131.700.0001,85%1.159
 55Triple PaVianen 111.000.000460241.3044.200.0003,78%9.130
 56ExactdDelft99.000.000890111.23614.530.00014,68%16.326
 57CSCbBunnik105.000.000600175.0002.400.0002,29%4.000
 58SimacaVeldhoven100.000.000609164.204800.0000,80%1.314
 59AzlancZoetermeer106.000.000200530.0002.400.0002,26%12.000
 60ICT AutomatiseringaBarendrecht84.000.00097985.80210.200.00012,14%10.419
 61AvayabNieuwegein99.000.000325304.6155.200.0005,25%16.000
x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2002-11-08T00:00:00.000Z Marco van der Hoeven
Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.