Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Telco wijt vertraging kennisnet aan onderaannemers

26 april 2001 - 22:00AchtergrondCarrière
Gijs Hillenius
Gijs Hillenius

Nltree houdt KPN grotendeels verantwoordelijk voor de vertraging van de oplevering van Kennisnet. KPN wijst deze beschuldiging van de hand.

Vorige week stelde directeur van Nltree Eric Zegwaart in Computable dat KPN afspraken over aansluitingen van scholen niet nakomt. KPN is niet blij met de beschuldiging van Nltree, laat woordvoerster Martine Kooreman weten. Volgens haar lag de oorzaak voor vertraging bij de twee onderaannemers van kabelbedrijf Essent, Landis en Getronics.
De twee bedrijven zouden de Isdn-lijnen niet juist hebben aangevraagd. De Isdn-lijnen nodig hadden voor het aansluiten van scholen werden té ver van te voren gereserveerd. "KPN houdt die lijnen na de afgesproken datum nog tien dagen vast. Duurt het langer, dan halen we de lijn weer van de lijst. Er zijn meer wachtenden."
Volgens Kooreman kwam het geregeld voor dat monteurs van Landis en Getronics pas vele dagen na het verstrijken van de reservering bij de KPN de lijn opvroegen. "Logisch dat het dan misgaat."
KPN heeft de bedrijven nogmaals gewezen op de reserveringstermijn. De Isdn-oplevering verloopt sindsdien probleemloos, meldt Kooreman.
Het telecombedrijf stelde Nltree voor om niet via Essent of de twee installatiebedrijven, maar rechtsreeks met KPN te onderhandelen over de Isdn-reserveringen. "Het aantal schakels tussen Nltree en KPN is te groot." De telco wacht nog op een reactie van Nltree.
Getronics-woordvoerder Herbert van Zijl weet van de eerdere problemen met de Isdn-oplevering. Die zijn verleden tijd, en het bedrijf heeft dan ook geen klagen over de samenwerking. Landis sluit zich bij dit laatste aan.
 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Van Amsterdam naar wereldwijde impact:...

    Elastic is inmiddels een wereldspeler in search, observability en security, maar het verhaal begint verrassend dichtbij: in Amsterdam. Daar werd het bedrijf in 2012 opgericht, op basis van een simpel...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Carrière

    FNV-leden beramen acties bij ASML

    Security & Awareness

    Chinese eigenaar Nexperia blijft geschorst

    Data & AI

    Kort: Microsoft test energiezuinige kabels voor datacenters, NBIP versterkt bestuur (en meer)

    Carrière

    Ict‑detachering keldert opnieuw: omzet daalt 13 procent in Q4

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Philips verhoogt efficiëntie met ai, bedrijven slecht voorbereid op calamiteit (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    ASML uit zorgen over kwaliteit nieuwe chipmachines

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs