Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

‘Ouderwets’ zaken doen – Johan Timmerman

05 maart 2012 - 09:413 minuten leestijdAdvertorialInnovatie & Transformatie
Redactie Computable
Redactie Computable

Je kent het wel, de autodealer op de hoek. Je komt er al jaren, de koffie staat altijd klaar en de service laat nooit te wensen over. Je kunt er altijd terecht en je weet dat het vel je niet over de neus wordt gehaald, wanneer je na een nieuwe koop- en verkoop transactie elkaar de hand schudt. Je kunt deze manier van zaken doen kwalificeren als ‘ouderwets’. Maar je zou het ook eerlijk zaken doen kunnen noemen. De dealer een goede prijs voor zijn product en jij een goed product met een goede service. Dat geeft een goed gevoel. Ofwel zaken doen op basis van goed vertrouwen.

Zo kan het ook…

Je loopt bij een grote dealer binnen. Drie verkopers wedijveren om jouw belangstelling. Eentje is net iets eerder met het kopje koffie, een fijn praatje over het weer om het ijs te breken en dan begint het onderhandelen. Uiteindelijk sluit je de deal, want een betere service kun je volgens de verkoper niet krijgen. Twee maanden later brandt er een waarschuwingslampje. Je gaat langs de garage en de betreffende verkoper blijkt niet aanwezig. De receptie meldt dat op zaterdag de werkplaats en het magazijn gesloten zijn. In week 14 kan er wel een afspraak gepland worden om het mankement te verhelpen. Een klacht? Nou u kunt natuurlijk altijd een formulier invullen. Is dat wat je wilt?

Begrijpen wij elkaar nog steeds?

In de media duiken elke keer weer berichten op over niet tot een goed einde gebrachte ICT projecten. Opdrachten worden aangenomen, de eindstreep wordt niet gehaald en geschillen worden uitgevochten voor de rechter. Allerlei redenen worden aangevoerd waarom projecten falen, van ondeskundig projectmanagement tot onvoorziene integratieproblematiek. Maar waar gaat het nu eigenlijk om?

Volgens mij is de belangrijkste vraag of opdrachtgevers en opdrachtnemers elkaar wel goed begrepen hebben. Niet het dichttimmeren van een overeenkomst is belangrijk, maar het bepalen van het doel. Waarom wordt een project uitgevoerd? Welke waarde vertegenwoordigt het voor de business en welk belang hebben beide partijen om het project samen tot een goed einde te brengen?

Gedurende een project kunnen, door voortschrijdend inzicht, business eisen of gebruikerswensen veranderen. En ja dat heeft consequenties voor de projectuitvoering. Maar… het voortschrijdend inzicht gaat een verbeterde oplossing opleveren, wat dan? Dan moeten zowel opdrachtgever en opdrachtnemer open kaart spelen en verantwoordelijkheid nemen. Samenwerken heet dat en dan ben je weer bij die autodealer op de hoek. Je weet wat je aan elkaar hebt en je komt samen tot de beste oplossing. Dat is de essentie van vertrouwen, ook bij een hobbel op de weg, samen de schouders eronder, met als eindpunt het beoogde resultaat.

Connected People Experience

De woorden zeggen het al een samenwerking tussen mensen kan een ware belevenis zijn. Trivento heeft zich door de jaren heen ontwikkeld als een ervaren IT projecten organisatie in complexe business omgevingen. Met een mentaliteit die je in deze tijd ‘ouderwets' zou kunnen noemen, zetten de teams van Trivento zich voor 200% in voor de klant. Daarbij is het motto om onszelf pas succesvol te noemen, wanneer de klant dat ook is. Samen met ambitieuze organisaties resultaten behalen die er toe doen. Dat is waar we voor staan!

Ouderwets zaken doen in een nieuw jasje: Trivento – Connected People Experience

Johan Timmerman – sales Trivento

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    HackShield Future Cyber Heroes

    85.000 kinderen praten over veilig gamen met HackShield
    Pijl naar rechts icoon

    Wiz

    Wiz versterkt cyber resilience met contextgedreven cloudsecurity
    Pijl naar rechts icoon

    Getac

    Realtime inzicht als fundament voor digitale transformatie
    Pijl naar rechts icoon

    JBT Marel

    TechDoc Finder: AI-zoekagent voor service engineers
    Pijl naar rechts icoon

    Milieu Service Nederland

    WIN-platform: realtime afvaldata voor inzameling en facturatie
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon
    Stuur je case voor de Computable Awards en word getoond op de website!
    Ik wil een case insturenIcoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Kort: ING-banen weg door ai, aanpak ai-dis­cri­mi­na­tie faalt (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft onthult netwerktechnieken die datacenters zuiniger maken

    Data & AI

    Rechter dwingt QDNL tot wijzigen naam: geen House of Quantum meer

    Data & AI

    Ai in ziekenhuis: hoge verwachtingen, beperkte realisatie

    Carrière

    Reorganisatie ASML resulteert in vertrouwenscrisis

    Cloud & Infrastructuur

    Nvidia verkoopt tot eind 2027 voor 1 biljoen aan nieuwe ai-chips

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs