Vanuit Cegeka Nederland, met locaties in Veenendaal, Eindhoven, Zoetermeer, Apeldoorn en Groningen, ondersteunen wij met meer dan 1.100 medewerkers onze klanten op ICT-gebied. Onze organisatie groeide de afgelopen jaren met een jaarlijkse omzetstijging van vijftien tot twintig procent. Met de recente toevoeging van Cegeka Consulting (voorheen KPN ICT Consulting) en Call2 en de overname van dataspecialist Finavista, bieden we onze klanten een nog breder pakket aan diensten en willen wij verder doorgroeien in de waardeketen met cloud-, applicatie- en datadiensten.
Cegeka is een Europees familiebedrijf dat in 1992 werd opgericht door André Knaepen, die onlangs Computable’s IT Lifetime Achievement-award ontving. Anno 2020 staat CEO Stijn Bijnens aan de leiding van de onderneming vanuit het hoofdkantoor in Hasselt. Cegeka is tot op de dag van vandaag nog steeds ‘family-owned’ en dat zie je terug in onze werkcultuur. De kernwaarden die bij onze cultuur horen zijn; in close cooperation, eigenaarschap, ondernemerschap en ontwikkeling. Door onze aanpak zien wij al jarenlang een duidelijke groei en bedienen we in totaal ruim 2.500 tevreden klanten.
Op dit moment telt Cegeka zo’n 6.000 medewerkers verspreid over heel Europa, met vestigingen in de Benelux, Duitsland, Oostenrijk, Roemenië, Italië, Tsjechië, Slovakije, Frankrijk, Rusland en Moldavië.
Meer weten?
Ga voor meer informatie naar https://www.cegeka.com/nl-nl/
Computable.nl over Cegeka
KPN en Cegeka melden iot-mijlpalen
Citymesh neemt Sigfox-netwerk Volker Wessels over
Cegeka bouwt verder uit tot Europese groep
Cegeka benoemt Annelore Buijs tot directeur Nederland
Dit zijn de beste én slechtste it-dienstverleners
Cegeka ontfermt zich over crm-expert Avento
Zander Colaers verkast van Cegeka naar Ordina
Karim Henkens verruilt Cegeka voor ICT Group
Cegeka koopt cloudspecialist DexMach
Cegeka formeert aparte cybersecurity-tak