Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Met ‘Monitoring-as-a-Service’ naar optimale bedrijfsresultaten

03 november 2020 - 13:273 minuten leestijdAdvertorialCloud & Infrastructuur
Redactie Computable
Redactie Computable

De Nederlandse managed service provider PQR is gespecialiseerd in modern workspace en datacenter solutions. PQR selecteerde ScienceLogic om haar bedrijfsvoering te optimaliseren, klanttevredenheid te verbeteren en innovatieve nieuwe services te ondersteunen, inclusief Monitoring-as-a-Service (MaaS) voor hybrid cloud en modern workspace.

Marijke Kasius, COO bij PQR: “Wij hebben veel geïnvesteerd in groei, schaalbaarheid en kennis van services en ScienceLogic speelde daarbij een belangrijke rol. Nu kunnen we verder verbeteren en innoveren met nieuwe services die van vitaal belang zijn voor onze managed services, de snelst groeiende afdeling binnen PQR. Door ScienceLogic, is AIOps geïntroduceerd in PQR’s nieuwe operationele model. Bedrijfscontinuïteit door grip op IT ligt voor PQR’s klanten binnen bereik met  Monitoring-as-a-Service wat voorziet in integrale end-to-end infrastructuur monitoring”.

Nu bedrijven in toenemende mate worden geconfronteerd met groei en complexiteit binnen hun IT infrastructuur, door een ongekende versnelling van de digitale transformatie, wenden veel IT-organisaties zich tot AIOps (Artificial Intelligence for IT Operations).  Middel AIOps worden de manuele processen geautomatiseerd en operationele problemen volledig gelimiteerd door middel van big data analyses en machine learning (ML). Het ScienceLogic SL1 platform verzamelt data van verschillende technologieën, zoals netwerk, cloud, virtualisatie en systemen om automatisch problemen in realtime op te lossen en serviceonderbrekingen te voorkomen.

Met het ScienceLogic AIOps Platform kan door intelligente applicatie- en servicemonitoring in realtime operationele gegevens worden beoordeeld om betere bedrijfsresultaten te behalen. Niets voor niets is Sciencelogic de afgelopen jaren als dé leider uitgeroepen in het “The Forrester Wave™: Intelligent Application and Service Monitoring”’.   

Een efficiënte en hybride IT-infrastructuur is van strategisch belang voor bedrijven om te groeien, sneller te innoveren en digitale transformatie mogelijk te maken. Met ScienceLogic SL1 platform, is PQR nu in staat om te automatiseren, nieuwe services te ondersteunen, IT-issues te voorkomen en klanttevredenheid te verhogen. Nieuwsgierig naar wat PQR’s Monitoring-as-a-Service en ScienceLogic u kunnen bieden binnen uw organisatie? Neem dan deel aan ons webinar op 3 december! 

Meer weten?

Neem deel aan dit webinar en leer hoe u met Monitoring-as-a-Service de tevredenheid van managed services klanten kan verbeteren en innovatieve nieuwe services kunt ondersteunen.

In deze sessie laten Sciencelogic & PQR – gespecialiseerd in hybride cloud en moderne workspace solutions – u kennis maken met de ScienceLogic AIOps oplossing in monitoring en krijgt u meer inzicht om optimale bedrijfsresulten te creëren.

Sprekers:

Marco Lesmeister – PQR Commercieel directeur 

Ward van den Heuvel – PQR Solution Architect

Ben Suurmeijer – EMEA Technical Solutions Director

Rana Holtgreve – Territory Account Executive  

December 3, 2020 

Tijd: 15:00 uur

Duur: 30 min- 40 min

Register Now

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    LawBeam: 100 uur transcriptanalyse teruggebracht naar 10 minuten (Andri AI B.V. en LawBeam)
    Pijl naar rechts icoon

    The AI Factory

    The AI Factory
    Pijl naar rechts icoon

    Andri AI B.V.

    Andri AI B.V.
    Pijl naar rechts icoon

    6Gorillas

    Herindicaties voorspellen en automatiseren (6Gorillas en Zonnehuisgroep Amstelland)
    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Kabinet steekt geen geld in Rotterdamse ai-gigafabriek

    Cloud & Infrastructuur

    LCL opent grootste datacenter, met kunstwerk op dak

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: LVNL bouwt nieuwe radartoren op Schiphol, AMS-IX in zee met Uniserver (en meer)

    Werkplek & Beheer

    HP zet in op ai-ecosysteem als ruggengraat van de werkplek

    Financiële dienstverlening

    Kort: Nieuw betaalmerk Pay by Bank, Utrechts Eneve naar Iberië (en meer)

    EDIC EU digitaal
    Werkplek & Beheer

    Euro-Office gelanceerd als alternatief voor Microsoft Office

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs