Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Centralpoint: Get it done

11 december 2020 - 11:433 minuten leestijdAdvertorialIT Strategy & GovernanceCentralpoint
Redactie Computable
Redactie Computable
Google logo initiaal icoon
Computable toevoegen als voorkeursbron

Bij de meeste IT-oplossingen zijn meerdere partijen betrokken. Dit maakt IT al snel complex. Het kan beter, bewijst Centralpoint al sinds 2001. Deze singlepoint- of-care-organisatie regelt echt alles en ondersteunt, als value added IT-partner, ambities.

De ‘toppositie’ in twee categorieën van de Computable 100 ziet Luuk Slaats, CEO van Centralpoint, als een geweldige bevestiging dat klanten de werkwijze en service van deze specialist in IT-oplossingen waarderen. Niet dat hij daaraan twijfelde, want de organisatie groeide zomaar uit tot de grootste merkonafhankelijke reseller van de Benelux. Centralpoint is, met vestigingen in Nijmegen, Amstelveen en Aarschot, de specialist in IT-oplossingen voor alle organisaties, van klein tot groot. Ze zijn, zoals ze zelf zeggen, professionals voor professionals en zorgen ervoor dat iedereen altijd en overal zorgeloos kan werken. Slaats: “Wij zijn goed in IT, zowel op alle mogelijke devices als op infrastructuur, netwerk en software. Dit betekent dat klanten hun volledige IT bij één partner kunnen onderbrengen die alles vanuit een compleet portfolio van A tot Z regelt en zorgt dat klanten het overzicht houden.”

Hybride werken

Het ontzorgen van organisaties gaat in 2020 voor een groot deel over thuiswerkplekken. Zo faciliteert Centralpoint bijvoorbeeld voor een van de grootste Nederlandse banken 15.000 thuiswerkplekken, inclusief bureaustoel, bureau en devices.

Tijdens de eerste lockdown in 2020 ging veel op ad-hocwijze. Ineens werkte iedereen thuis en was snelle ondersteuning vereist. “Tegelijkertijd zagen we een stop op de investeringen in de grotere IT-projecten, zoals datacenters. In de tweede fase volgde een andere beweging. De investeringen in datacenters en klantomgevingen, ingestoken vanuit werken op kantoor, werden omgeschakeld naar hybride situaties, inclusief thuiswerken. Het unieke van onze organisatie is dat we direct kunnen acteren. Of het nu gaat om beveiliging, dataopslag, connectiviteit, mobiel werken, beheer of onderhoud en logistiek: we hebben het in huis.”

Goed werkgeverschap

Als totaalleverancier en vanuit de filosofie dat de organisatie zo goed is als de mensen die er werken, staat bij Centralpoint het opleiden van en investeren in de zeshonderd medewerkers centraal. “In welke branche een organisatie ook zit en welke IT-vraag er leeft: wij begrijpen het. Om dit te kunnen, faciliteren we onze mensen dusdanig, dat ze echt in hun kracht komen.”

Ook cultuur is belangrijk. Laagdrempelig, open en ondernemerschap zijn belangrijke elementen. Slaats: “Verantwoordelijkheid ligt zo laag mogelijk bij iedereen in de organisatie en wat ons bezighoudt, ook in de top, is geen geheim. De kracht die dit alles in de organisatie brengt, voelen onze relaties ook. Het verbindt!”

Meer weten over werken bij Centralpoint? Kijk op www.centralpoint.careers

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    shutterstock_2492545613

    Partnerartikel
    Digital Transformation

    Digitale transformatie én digitale aut...

    Organisaties willen sneller digitaliseren, slimmer werken met data en profiteren van de mogelijkheden van cloudtechnologie en kunstmatige intelligentie. Tegelijkertijd groeit de behoefte om controle te houden over gegevens, infrastructuur en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Bij voorkeur Europees

    IT Strategy & Governance

    Publiek-privaat manifest om ai-cyberdreiging te beteugelen

    Security & Risk

    Kort: Alarm over ai-gedreven cyberaanvallen, robothond legt marathon af op één batterij (en meer)

    IT Strategy & Governance

    Tweede Kamer dringt aan op verbod camerabrillen na waarschuwing AP

    IT Strategy & Governance

    ‘Ontsnappende ai-agents? Dat is ook heel veel marketing’

    IT Industry news

    Auctivo veilt 144 vintage Apple-items

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs