Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Fujitsu World Tour 2017 brengt digitale transformatie tot leven met co-creatie

20 april 2017 - 11:193 minuten leestijdAdvertorialGovernance & Privacy
Redactie Computable
Redactie Computable

In een wereld waarin digitale disruptie het succes (of falen) van een bedrijf bepaalt, is het hebben van een juiste technologiepartner essentieel.

Fujitsu World Tour 2017, een roadshow die 22 landen aandoet, staat daarom in het teken van digitale co-creatie. Op 12 juni kunnen IT-beslissers in Maarssen ervaren hoe samenwerking tussen organisaties hen kan helpen de ‘digital dots’ te verbinden.

Constante digitale transformatie vraagt veel van bedrijven: sneller dan ooit moeten bedrijven leren, deze lessen in de praktijk brengen en opschalen. En dat lukt niet alleen. Om de technologische ‘puzzel’ zo snel mogelijk op te lossen, is een mix nodig van de juiste (externe) technologische expertise en de unieke kennis uit het bedrijf zelf.

Co-creatie is altijd al belangrijk geweest in Fujitsu’s werkwijze. In een digitale wereld wordt het een voorwaarde: het brengt voorheen niet met elkaar verbonden expertisegebieden samen, waardoor innovatie ontstaat en schaalbare waarde wordt gecreëerd. Bezoekers ervaren op Fujitsu World Tour onze filosofie van ‘human-centric innovatie’, die mensen, informatie en infrastructuur samenbrengt en zo bedrijfsgroei mogelijk maakt en ondertussen vorm geeft aan een betere toekomst voor de maatschappij in zijn geheel. In de highlight video van vorig jaar krijgt u een indruk van de grootte en het succes van de roadshow uit eerdere jaargangen.

https://www.youtube.com/watch?v=7SS_djlIBss

Fujitsu World Tour 2016 – Highlight Video

Ervaringen uit eerste hand

Aanvullend op deze filosofie van human-centric innovatie is dit jaar gekozen voor digitale co-creatie als speciaal thema voor de Fujitsu World Tour 2017. Op 12 juni 2017 vormt Inn Style in het Utrechtse Maarssen het decor van een dag vol inhoudelijke discussies en kennisoverdracht onder ICT-experts afkomstig uit de hele wereld. Hier is het mogelijk om uit eerste hand te ervaren hoe Fujitsu tal van organisaties helpt met digitale transformatieprojecten. Dit onder meer door toepassingen van diensten en technologieën op het gebied van Artificial Intelligence, Internet of Things, Cloud en Security.

De Fujitsu World Tour is de grootste roadshow in zijn soort, met meer dan 14.000 experts tijdens evenementen op zes continenten. Hoogtepunten dit jaar zijn onder meer een keynote van Fujitsu’s CTO Dr. Joseph Reger over Artificial Intelligence, de innovatieve oplossingen van Fujitsu Laboratories en een ‘battle’ tussen start-ups die samenwerken met Fujitsu voor hun concepten op gebieden als e-health en e-fintech. Dagvoorzitter is Frits Huffnagel en televisiepresentator en komiek Arjen Lubach verzorgt de ‘grande finale’ van deze middag.

Wees er snel bij

Ontdek hoe digitale ontwikkelingen innovatie versnelt en ontmoet marktexperts. Bekijk de Fujitsu World Tour 2017 website voor het volledige programma of registreer direct en zorg dat u deze dag niet mist.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    ‘Ai dwingt ons om risico’s opnieuw te definiëren’

    Software & Development

    Nieuwe EU‑licentieregels zetten techsector aan het werk

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Unilever geeft met Accenture gas op twins, noodpatch Oracle voor Peoplesoft (en meer)

    Overheid

    ‘Brief staatssecretaris over Fast Enterprises is half werk’

    Eelco Eerenberg
    Governance & Privacy

    Fiscus draait uitbesteding btw-systeem aan Amerikaanse Fast deels terug 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs