Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Zie Nederland winnen op je PC of Mac

29 april 2010 - 12:28ActueelCloud & Infrastructuur
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Met de EyeTV DTT Deluxe TV-stick van Elgato Systems, leverancier van opnamesoftware voor tv en tv-tuners, kan je sport op je pc of Mac bekijken. Doordat de software alle beelden opslaat is het mogelijk een wedstrijd in een later stdium te kijken of de uitzending te onderbreken voor een pauze. Uiteraard kunnen ook alle doelpunten die het Nederlands Elftal scoort tijdens het WK-voetbal in de herhaling bekeken worden.

Elgato Systems heeft rondom het WK-voetbal een zeer speciale actie rondom de EyeTV DTT Deluxe TV-stick opgezet. Iedereen die voor 11 juni de speciale voetbaleditie aanschaft, krijgt zijn geld terug als Nederland wereldkampioen wordt. Voorwaarde is wel dat uiterlijk 25 juni 2010 de aankoop geregistreerd wordt en per persoon of bedrijf wordt maximaal één product terugbetaald. Deelnemers van de online quiz van Computable maken zelfs tien keer kans om de EyeTV DTT Deluxe TV-stick te winnen, om zodoende ook de 89,95 euro uit te sparen als Nederland niet het WK wint. De online quiz loopt van maandag 3 mei tot en met zondag 16 mei 2010.

Met EyeTV DTT Deluxe Voetbaleditie kan de Mac- of pc-gebruiker op zijn computer naar live uitgezonden sport kijken en de uitzending onderbreken. De gebruiker kan een stukje terugspoelen om te kijken of de scheidsrechter gelijk had, of het televisievenster verkleinen en zo plaatsen dat hij tegelijkertijd verder kan werken of op internet kan surfen. Met de bijgeleverde tv-software kan de gebruiker wedstrijden opnemen zodat hij die later terug kan kijken, ongewenste stukken verwijderen en clips maken van favoriete spelmomenten.

EyeTV DTT Deluxe wordt geleverd met een volledige set antenne-opties voor het bekijken, opnemen, bewerken en genieten van live tv, onderweg of thuis, aangesloten op de huisantenne. In de doos vind je de bekroonde EyeTV 3-software voor de Mac en THC-software voor de pc. EyeTV DTT Deluxe werkt ook samen met Windows 7 Media Center.

De EyeTV DTT Deluxe Voetbaleditie voor supporters van Nederland is vanaf half april verkrijgbaar bij Apple Stores, bij toonaangevende winkels in elektronica en in de Elgato online shop. Behalve in Nederland loopt de speciale actie voor de EyeTV DTT Deluxe Voetbaleditie in andere landen die deelnemen aan het WK.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    2 reacties op “Zie Nederland winnen op je PC of Mac”

    1. RV schreef:
      5 mei 2010 om 12:30

      Wanneer komt de Linux versie van dit produkt uit?

      Login om te reageren
    2. w. jansen schreef:
      14 mei 2010 om 15:00

      Onze jongens gaan voor goud

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Imec maakt qubit met ASML-lithografie

    Overheid

    Re­ge­rings­par­tij­en tegen snel Kamerdebat over DigiD

    Data & AI

    Kort KickstartAI verlengt samenwerking met oprichters, Dave Maasland verkoopt bedrijf aan Eset (en meer)

    Overheid

    BZK houdt cruciale info achter over standpunt Solvinity

    Cloud & Infrastructuur

    India haalt ASML binnen voor opbouw halfgeleidersector 

    Data & AI

    GTIA: Ai geeft spanning tussen it-kanaal en tech-leveranciers

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs