Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Alcatel biedt diensten aan klanten T-Systems

24 april 2009 - 13:39ActueelCloud & InfrastructuurAlcatel-LucentDeutsche TelekomT-Systems
Diederik Toet
Diederik Toet

Netwerkleverancier Alcatel-Lucent stelt zijn geconvergeerde ip-netwerkdiensten beschikbaar voor ict-dienstverlener T-Systems, moederbedrijf Deutsche Telekom en hun grootzakelijke klanten. Die krijgen direct toegang tot de netwerkproducten en managed services van het Frans-Amerikaanse bedrijf. De bestuursvoorzitter van Alcatel-Lucent Duitsland verwacht dat de samenwerking de bedrijven in internationaal opzicht geen windeieren zal leggen.

Grootzakelijke klanten van ict-dienstverlener T-Systems kunnen binnenkort wereldwijd gebruikmaken van de convergente ip-oplossingen van netwerkleverancier Alcatel-Lucent. De twee bedrijven hebben daartoe een overeenkomst gesloten. De deal heeft ook betrekking op de klanten van Deutsche Telekom, het moederbedrijf van T-Systems.

Alle internationale zakelijke afdelingen van het telecombedrijf krijgen direct toegang tot de grootzakelijke producten van Alcatel-Lucent, zoals telecommunicatiesysteem Octopus Open en verschillende LAN-pakketten (Local area network). Ook kunnen ze gebruikmaken van de managed services van de Frans-Amerikaanse netwerkleverancier.

Sneller toegang

Diensten die eindgebruikers hierdoor krijgen aangeboden, variëren van hybride voip-telefonie en Unified Communications tot netwerkbeheer en diverse beveiligingsoplossingen. ‘We hebben nu veel sneller toegang tot het dienstenportfolio van Alcatel-Lucent', vertelt financieel directeur Klaus Werner van T-Systems. ‘Wereldwijde toegang en een gemakkelijk bestelproces helpen ons bij het behalen van onze dienstafspraken.'

Volgens bestuursvoorzitter Alf Henryk Wulf van Alcatel-Lucent Duitsland onderstreept de deal de strategische samenwerking die zijn bedrijf met T-Systems heeft. Hij verwacht dat de samenwerking beide bedrijven in internationaal opzicht geen windeieren zal leggen.

Telecommunicatie

T-Systems heeft naar eigen zeggen een wereldwijde infrastructuur van datacenters en netwerken en gebruikt deze voor internationale ondernemingen en instanties die klant zijn. De grootzakelijke tak van moederbedrijf Deutsche Telekom biedt op deze infrastructuur geïntegreerde telecommunicatiediensten aan. In totaal werken er 46.000 mensen bij T-Systems, dat in 2008 elf miljard euro omzet boekte.

Meer over

Managed servicesNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Pijl naar rechts icoon

    Budget Thuis

    Arshia Ghasempour (ciso, Budget Thuis)
    Pijl naar rechts icoon

    CM Payments

    Anjeni Bedi (senior vice president CM Payments)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Siemens en T-Systems sluiten wereldwijd pact

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs