Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Ciber

Ciber krijgt bedrijfsonderdeel voor beheer

02 februari 2009 - 15:50ActueelCloud & InfrastructuurExperis Ciber
Rian van Heur
Rian van Heur

De ict-dienstverlener Ciber krijgt steeds vaker van klanten de vraag of zij het ict-beheer willen verzorgen. Daarom opent het bedrijf een aparte vestiging met een datacenter in Den Bosch. De activiteiten worden ondergebracht in een apart bedrijfsonderdeel.

Ict-dienstverlener Ciber plaatst zijn beheeractiviteiten in een apart bedrijfsonderdeel. Dit onderdeel komt te zitten in een nieuw pand in Den Bosch. Hier staat ook het datacenter waar klanten hun diensten kunnen laten hosten.

De dienstverlener deed al beheeractiviteiten voor enkele klanten. Deze werkzaamheden waren verdeeld over de twee andere bedrijfsonderdelen Enterprise Application Services en Technical Solutions. Marketingmanager Wilco Jacobs: "Nu zitten de teams bij elkaar. Voor de klant en de medewerker is dat overzichtelijker."

Nu heeft het bedrijf vijftien klanten voor wie het applicaties, diensten of andere delen van de ict-infrastructuur beheert. Daarvoor heeft de onderneming 120 consultants in dienst. Het bedrijf hoopt het komende jaar flink te kunnen uitbreiden. "We krijgen steeds vaker van bestaande en nieuwe klanten de vraag of wij beheeractiviteiten willen overnemen", zegt Jacobs.

Aanpassen tarieven

Het bedrijf zegt weinig last te hebben van de economische omstandigheden. "Klanten vragen soms wel de tarieven aan te passen. Daar gaan wij deel in mee", aldus Jacobs. Maar vooralsnog heeft de dienstverlener geen bankzitters. Jacobs: "Als mensen terugkomen van klanten dan gaat het bij ons om net iets kleinere aantallen dan de grotere dienstverleners. Die krijgen soms honderd mensen tegelijk terug. Deze mensen zijn moeilijk meteen elders te plaatsen."

Ciber heeft vestigingen Eindhoven, Den Bosch, Nieuwegein en Amsterdam en heeft ongeveer vijfhonderd medewerkers. Klanten van het bedrijf zitten voornamelijk in de regio Brabant en zijn onder andere Malmberg, Essent en NXP.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Ciber bundelt Adobe-kennis in consultantsgroep

    Computable.nl
    ActueelGovernance & Privacy

    Ciber doet SAP BW-upgrade Philips Lighting

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Ciber breidt diensten uit met Oracle e-Business Suite

    Computable.nl
    ActueelWerkplek & Beheer

    Ciber breidt Indiase divisie fors uit

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Ciber clustert adviseurs tegen ontwikkelfouten

    Ciber
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Overnamegesprekken Ciber lopen op niets uit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs