Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Handen

BPM-gebruikersgroep Aris heeft 100.000 leden

08 juli 2011 - 13:17ActueelInnovatie & Transformatie
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Aris Community, een vereniging van gebruikers van software voor business process management (bpm) van leverancier Software AG, heeft honderdduizend leden. Daarmee claimt de gebruikersvereniging 's werelds grootste bpm-gebruikersvereniging te zijn. Nederlandse gebruikers van het bpm-softwarepakket hebben zich verenigd in Stichting Aris Gebruikers Nederland (AGNL). Die tak telt ongeveer 2000 leden.

De gebruikersgroep is opgericht in 2009. De Nederlandse tak bestaat onder andere uit de groepen Aris Process Day, dat zich bezig houdt met het gelijknamige jaarlijkse gebruikersevenement. Daarnaast is er de groep Overheid. Dat is een verzameling van gebruikers van de bpm-software in de publieke sector. Voorzitter van de Nederlandse tak is Marcel van Hees. Hij werkt voor Ivent, de ict-afdeling van het ministerie van Defensie.

De gebruikersvereniging beschikt over verschillende sectorspecifieke groepen zoals de overheid en de metaalsector. Beginners en experts op het gebied van bpm kunnen via de vereniging procesmodellen uitwisselen en vervolgens gebruiken in de webMethods BPM-suite van Software AG voor implementatie. 'Hierdoor dekt het platform de keten van model tot en met uitvoering. Door deze samenwerking profiteren organisaties in korte tijd van de mogelijkheden van business process-technologie'stelt de vereniging in een bericht over het honderdduizendste lid.

BPM

Aris is bpm-software die oorspronkelijk is ontwikkeld door de Duitse leverancier IDS Scheer. Dat bedrijf is in 2009 voor bijna 500 miljoen euro overgenomen door het Duitse Software AG.

De leverancier maakt software om de bedrijfsresultaten op basis van processen (en niet op basis van personeelsfuncties) te analyseren. Door het daadwerkelijke procesverloop te meten, moeten bedrijven resultaten kunnen beïnvloeden en verbeteren en bedrijfsrisico's beheersen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Software AG viert 25 jaar BPM-software ARIS

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs