Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

UWV rondt beheertender pas begin 2012 af

23 november 2011 - 13:29ActueelOverheidUWV
Rik Sanders
Rik Sanders

De grote aanbesteding voor kantoorautomatisering en netwerkbeheer bij het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) wordt dit jaar niet meer afgerond. Dat zal volgens de huidige planning in het eerste kwartaal van 2012 plaatsvinden. Eerder meldde het UWV nog dat de tender begin december zou worden afgerond. Volgens de uitvoeringsinstantie hebben elk van de drie geselecteerde partijen nog evenveel kans.

Computable meldde eerder dat KPN (Getronics), Capgemini en HP zijn geselecteerd voor de eindronde van de aanbesteding. Daarbij zou volgens ingewijden KPN tot nu toe de beste indruk hebben gemaakt. Het UWV ontkent dit echter ten stelligste en benadrukt dat het geen voorkeur heeft uitgesproken voor welke oplossing of partij dan ook. Er zal in principe geen partij afvallen in deze fase: alle drie de geselecteerde partijen doen mee aan de gunningsfase.

In een toelichting stelt woordvoerder Wessel Agterhof dat het hier gaat om een niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure volgens de concurrentie gerichte dialoog. Dit houdt in dat er, na de inmiddels doorlopen selectiefase, met de drie overgebleven partijen een aantal dialoogrondes worden gevoerd. Deze rondes moeten leiden tot een programma van eisen met daarin de definitieve aard en omvang van de uit te voeren diensten.

Volgens Agterhof zijn de dialoogrondes onlangs afgerond en stelt het UWV nu een definitief programma van eisen op. Dit wordt in de loop van december aan de deelnemende partijen verzonden. Op basis hiervan kunnen zij hun aanbieding indienen. 'Het stellen dat er een voorkeur voor wat voor aanbod dan ook zou bestaan is daarom niet juist, omdat de feitelijk aard en omvang nog niet vast staan.'

 

Meer over

AanbestedingNetwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    KPN maakt goede indruk in beheertender UWV

    Computable.nl
    AchtergrondCarrière

    UWV werkt aan bezuinigingsoperatie ICT

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    UWV schroeft aantal beheerpartners terug

    Blunder
    ActueelCloud & Infrastructuur

    UWV: KPN gaat te snel, cloud is slechts optie

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    UWV brengt 20.000 werkplekken naar KPN-cloud

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    UWV ziet heil in concurrentiegerichte dialoog

    Eén reactie op “UWV rondt beheertender pas begin 2012 af”

    1. R.J. Tuijnman schreef:
      24 november 2011 om 11:16

      Ik blijf maar ‘beertender’lezen… Waar de kop van vol is…

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs