Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
groei cijfers vergrootglas grafiek

Mybrand sluit ‘schakeljaar 2013’ af met winst

16 mei 2014 - 08:54ActueelSoftware & DevelopmentMybrandSAP
Pim van der Beek
Pim van der Beek

SAP-dienstverlener Mybrand heeft boekjaar 2013 afgesloten met een nettowinst van 2,3 miljoen euro. Dat is een stijging van 12,6 procent ten opzichte van 2012. 'Het jaar 2013 stond voor ons in het teken van investeren in de ontwikkeling van zowel de dienstverlening als kennis', licht de dienstverlener toe. Personeel spijkerde kennis bij, het datacenter werd grotendeels in eigen beheer genomen en de samenwerking met SAP is verdiept. Dat meldt de dienstverlener in een toelichting op de resultaten van 2013.

De omzet bedroeg 26,2 miljoen euro, een daling van 3,2 procent ten opzichte van 2012. De nettomarge steeg met 3,4 procent naar ruim 24 miljoen euro door een verhoogde inzetbaarheid van de consultants. ‘De verhoogde inzetbaarheid is een direct resultaat van één van de speerpunten van ons bedrijf in 2013, namelijk het investeren in kennisonderhoud en -ontwikkeling. De tijd die we in deze ontwikkeling staken is met 44 procent gestegen.’

De dienstverlener investeerde in 2013 ook in een vernieuwing van de eigen private cloud. Door het gehele rekencentrum te vernieuwen en grotendeels in eigen beheer te nemen zegt de dienstverlener beter in staat te zijn om het groeiend aantal klanten de zekerheid en de veiligheid te bieden van een integrale dienstverlening op Nederlands grondgebied. Het bedrijf verwacht dat de vraag naar clouddiensten ook in de komende jaren sterk zal blijven toenemen. ‘Ook de samenwerking met SAP is het afgelopen jaar verder verdiept. Mybrand richtte een dedicated team in dat zich focust op de ontwikkeling van de licentiemarkt en greenfield-projecten’, schrijft de dienstverlener in een toelichting op de cijfers.

Investeren in de de toekomst

‘2013 stond in het teken van investeren in de toekomst. We zijn dan ook enorm trots dat we ook een groei hebben weten te realiseren, niet alleen in nettowinst, maar ook door een betere inzetbaarheid van onze eigen mensen. De resultaten van forse investeringen in kennisontwikkeling werpen direct vruchten af’, aldus Bart Oomen, algemeen directeur van Mybrand.

Meer over

ConsultingDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    Mybrand helpt Bruna bij SAP-transformatie

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Stork besteedt SAP-beheer uit aan Mybrand

    KPN-winkel
    ActueelData & AI

    KPN Retail gunt Mybrand SAP-beheer

    groei cijfers vergrootglas grafiek
    ActueelInnovatie & Transformatie

    SAP-specialist Mybrand groeit ondanks marktdip

    groei cijfers vergrootglas grafiek
    ActueelSoftware & Development

    Mybrand komt in 2014 omzetdip te boven

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs