CGI ontruimt na kortsluiting in serverruimte

Dit artikel delen:

Het bedrijfspand van ict-dienstverlener CGI in Rotterdam is maandagochtend 3 april 2017 rond kwart over acht ontruimd na een brandmelding. Het bleek te gaan om rookontwikkeling door kortsluiting in een accu. Dat was in de serverruimte op de tiende etage van het pand.

Communicatie- en marketingverantwoordelijke van CGI Nederland, Sander van den Born. vertelt aan Computable dat het gebouw aan de George Hintzenweg in Rotterdam Prins Alexander drie kwartier ontruimd is geweest. 'Het klinkt allemaal heftiger dan het is', aldus Van den Born.

'Door de kortsluiting in de accu was aardig wat rook ontstaan, de rookmelders maakten een automatische brandmelding en daarna is volgens de procedures het pand ontruimd.' Volgens de CGI-woordvoerder heeft de brandmelding geen gevolgen gehad voor klanten. 'De dienstverlening is niet in het geding geweest. In die ruimte waar de rookontwikkeling plaatsvond, staan alleen servers waarop interne systemen draaien. Er was geen vuur en er is niet geblust.'

Rond negen uur werd het sein brandmeester gegeven. 'Nadat de brandweer gecontroleerd had of er geen schadelijke stoffen waren vrijgekomen en het pand is geventileerd, kon iedereen weer aan de slag', vertelt Van den Born.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2017-04-03T16:51:00.000Z Pim van der Beek


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.