Peet ICT pleegt Zeeuwse overname

Dit artikel delen:

Ook aan Zeeland gaat de consolidatieslag onder ict-dienstverleners niet voorbij. Peet ICT uit Kamperland neemt met ingang van 1 juni de activiteiten van Acinda ICT over. Dit bedrijf uit Goes levert diensten op het gebied van netwerkinstallaties, systeembeheer en printeronderhoud aan klanten uit Zeeland en Noord-Brabant.

Peet ICT levert ict-beheer en infrastructuurdiensten voor het midden- en kleinbedrijf in Zeeland. Het bedrijf zegt te willen uitbreiden in de Zeeuwse ict-branche. Vanuit dat oogpunt is provinciegenoot Acinda ICT gekocht. Volgens Peet ICT is dat bedrijf 'met een trackrecord van jaren en een diversiteit aan klanten een bekende speler in Goes en omstreken.'

De vestiging in Goes blijft gehandhaafd. 

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2021-05-26T11:55:00.000Z Rik Sanders


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.