Microsoft neemt Amerikaanse Suplari over

Dit artikel delen:

Microsoft wil de Amerikaanse startup Suplari inlijven. Suplari maakt tools die bedrijven via kunstmatige intelligentie inzage geven in hun uitgavepatronen.

Suplari wordt door Microsoft aan zijn Dynamics 365-platform toegevoegd en moet bedrijven helpen om waardevolle inzichten uit hun data te puren. Suplari neemt contracten, facturen, aankooporders en uitgavedeclaraties onder de loep en helpt zo de kosten te beheersen en de cashflow te optimaliseren. De tool kan hierover ook voorspellingen doen en waarschuwen als er zaken dreigen mis te gaan. 

Suplari werd opgericht in 2016 en heeft zijn hoofdkantoor in Seattle. De startup stelt zowat veertig mensen tewerk. Hoeveel Microsoft voor Suplari op tafel legt, is niet bekend. 

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2021-07-29T10:01:00.000Z Frederic Petitjean


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.