Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Deal

VCD en mYuice leveren BI-toevoeging op SAP

26 augustus 2010 - 14:00ActueelData & AICtacmYuiceSAPVCD
Pim van der Beek
Pim van der Beek

De Nederlandse SAP-dienstverleners VCD Business Intelligence en mYuice hebben een samenwerkingsovereenkomst getekend. De bedrijven zetten gezamenlijk business intelligence-applicaties in de markt die draaien op de bedrijfssoftware SAP Business One. Het gaat om add-on applicaties. VCD ontwikkelt de producten, levert de licenties en verzorgt de implementaties. mYuice biedt zijn klanten de oplossing aan en verzorgt de eerstelijns supportdiensten rondom de software.

Met de nieuwe bi-oplossingen moeten alle bedrijfsprestaties in één oogopslag inzichtelijk zijn en medewerkers in staat stellen zelfstandig flexibele managementrapportages te verzorgen, zonder dat zij daarvoor technische kennis van databases nodig hebben. De Business One bedrijfssoftware van SAP is gericht op middelgrote en kleine bedrijven.

Volgens de bedrijven die de samenwerkingovereenkomst aankondigen vraagt de markt om betaalbare, laagdrempelige en flexibele rapportagesoftware. De nieuwe bi-oplossingen bieden volgens de leveranciers analyse- en rapportagemogelijkheden waarmee ook kleine bedrijven snel en eenvoudig stuurinformatie kunnen genereren.

Ctac

Er wordt bijvoorbeeld gewerkt aan een bi-applicatie die een financieel overzicht geeft aan de hand van industrie specifieke parameters.

Bij mYuice werkt ongeveer vijftig man. Het bedrijf is onderdeel van dienstverlener Ctac uit Den Bosch. VCD Business Intelligence is onderdeel van de VCD Groep. Bij de bi-divisie werken ongeveer zestig mensen.

Meer over

Business IntelligenceDatabasesLicenties

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    VCD levert automotive-software aan Fiat-dealers

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    VCD levert IT voor zorgstelsel BES-eilanden

    Computable.nl
    ActueelSoftware & Development

    VCD CSS koopt planningssoftware Nedfirma

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs