Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Handen

Incentro voor kwart in handen van personeel

05 augustus 2014 - 12:32ActueelCarrièreIncentroVLC
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Ict-dienstverlener Incentro is voor een kwart in handen gekomen van het eigen personeel. Van de 188 medewerkers hebben 47 personeelsleden een aandeel in het bedrijf. De directie verwacht dat het aandeel in de toekomst zal groeien. Het participatieprogramma startte in 2013. Volgens Incentro was 2013 een goed jaar voor het bedrijf en als gevolg daarvan hebben de eigenaren de waarde van het certificaat met 30 procent zien stijgen.

Volgens de werkgever is verhoging van de inleg niet de belangrijkste reden om eigenaar van de dienstverlener te worden. Betrokkenheid, toewijding (commitment) en medezeggenschap zijn volgens de deelnemers net zo belangrijk.

Consultant Sander Verstoep licht toe: ‘Toen we het programma in 2013 startten, ben ik gelijk ingestapt. Incentronauten hadden wel al mogelijkheden om mee te bepalen welke koers het bedrijf gaat varen. Als je dan ook nog de keuze krijgt om dat te formaliseren met mede-eigenaarschap dan is dat natuurlijk extra tof. Daarnaast is het hebben van certificaten in financieel opzicht ook een succes gebleken, niet geheel onbelangrijk. De meeste collega’s die al aandelen hadden, hebben aandelen bijgekocht. Ik ben daar één van.’

Managing director Stef Lagomatis: ‘Incentro is een ambitieus bedrijf en wil een bedrijf van al haar medewerkers zijn. Door actief te participeren tonen Incentronauten niet alleen ondernemerschap, maar spreken ze ook hun vertrouwen uit in de toekomst van het bedrijf.’

‘Groei is secundair’

Lagomatis stelt dat vertrouwen, betrokkenheid en werkplezier bijdragen aan het geluk van medewerkers en vervolgens excellente resultaten oplevert. ‘Groei is secundair, een logisch gevolg van de passie waarmee Incentronauten hun specialisme bij klanten inzetten. De mogelijkheid om te participeren wordt ervaren als een heel mooie manier om onze waarden te onderschrijven, en levert nog meer betrokken en gepassioneerdere medewerkers op.’

Ict-dienstverlener Incentro is gespecialiseerd in online en zakelijke oplossingen en business intelligence. Het bedrijf scoort hoog in verschillende ranglijsten van aantrekkelijke werkgevers en innovatieve bedrijven. Het bedrijf doopte in 2011 de naam VLC om in Incentro.

Meer over

Business IntelligenceCertificeringDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Incentro helpt brandweer met Google Glass

    Computable.nl
    Awards NieuwsCloud & Infrastructuur

    TomTom, Incentro en SDL Tridion, TomTomTaxi.com

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    VLC doopt zich om in Incentro

    ActueelSoftware & Development

    Incentro besteedt testen uit aan Specialisterren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs