Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Getronics

CNV protesteert bij presentatie KPN-cijfers

23 juli 2008 - 07:36ActueelCarrièreCNV VakmensenGetronicsKPN
Rian van Heur
Rian van Heur

CNV Dienstenbond hoopt Getronics PinkRoccade weer aan de cao-onderhandelingstafel te krijgen door te protesteren bij de presentatie van de KPN-kwartaalcijfers.

CNV Dienstenbond protesteert bij de presentatie van de kwartaalcijfers van KPN. De vakbond hoopt zo KPN-dochter Getronics PinkRoccade op te roepen tot hervatting van het cao-overleg. KPN en Getronics PinkRoccade zijn niet op de hoogte gesteld van de protestactie.

De dienstverlener praat sinds mei niet meer met de vakbonden en reageert ook niet meer op oproepen daartoe, aldus CNV Dienstenbond. De vakbonden willen een loonsverhoging van 3,5 procent. Getronics PinkRoccade heeft de salarissen inmiddels met twee procent verhoogd. CNV zal bij de presentatie staan met protestborden met teksten ‘Zij het grote geld, wij de grijpstuiver' en ‘Maak ons blij met 3,5 procent erbij'.

Bestuurder Nico Passchier van de CNV Dienstenbond: "De top van het bedrijf en de aandeelhouders wrijven zich in de handen en doen goede zaken. In deze feestvreugde delen de werknemers echter niet. Zij worden afgescheept met een magere twee procent loonsverhoging."

Wel 3,3 procent loonruimte

Eind april 2008 trok de directie van Getronics PinkRoccade zich terug uit het cao-overleg met de vakbonden CNV Dienstenbond, De Unie en FNV Bondgenoten. De automatiseerder zegt een totale loonsverhoging van 3,3 procent te bieden, maar die wordt volgens de bonden gefinancierd door de variabele beloningsregeling te verslechteren. Het is de bedoeling dat de uiteindelijke cao voor 2008 moet gelden voor ongeveer tienduizend werknemers. Begin juli boden de vakbonden een petitie aan aan Erik van der Meijden, directeur van Getronics PinkRoccade.

Meer over

Arbeidsvoorwaarden

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ‘Getronics moet CAO-overleg hervatten’

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Getronics PinkRoccade nog op oude CAO

    logo
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Getronics bezorgt KPN half miljard omzet

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Getronics PinkRoccade stapt uit CAO-overleg

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Getronics houdt Pink Elephant in de gaten

    ActueelInnovatie & Transformatie

    KPN stelt verwachting naar boven bij

    3 reacties op “CNV protesteert bij presentatie KPN-cijfers”

    1. pipo schreef:
      23 juli 2008 om 07:53

      Goed staaltje journalistiek! Het zijn halfjaarcijfers

      Login om te reageren
    2. Rian van Heur (Computable) schreef:
      23 juli 2008 om 09:29

      @pipo, 23-07-2008 09:53

      KPN presenteert de cijfers over het tweede kwartaal, kwartaalcijfers dus. Met de cijfers over het eerste kwartaal kan het telecombedrijf nu ook wat kan zeggen over het afgelopen halfjaar.

      Login om te reageren
    3. Sinterklaas schreef:
      23 juli 2008 om 10:33

      Daar gaan we weer.

      Naar mijn mening moeten de bonden eens ophouden met zeuren om “collectieve” loonsverhogingen. Dat is iets van de vorige eeuw. Overigens: Ook vakbonden zijn van de vorige eeuw. Bovendien: Dit is een interne bedrijfsaangelegenheid. Dat gaat de bonden geen barst aan. Er zullen ook zat mensen zijn die niet aangesloten zijn bij het CNV. Voor wie praat het CNV eigenlijk?
      Laat de ondernemingsraad dit uitvechten met de directie.
      Het verbaast me overigens iedere keer weer dat je in loonconflicten de ondernemingsraad nooit hoort.

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs