Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Actieprogramma ICT~Office van start

26 januari 2009 - 09:36ActueelCarrièreNLdigital
Rian van Heur
Rian van Heur

Staatssecretaris Jan Kees de Jager geeft op maandag 26 januari de aftrap van het actieprogramma van branchevereniging ICT~Office. Naast De Jager geven ook zeven directeuren van ict-bedrijven een gastles op hun oude middelbare school.

Vandaag gaat het actieprogramma Onderwijs & Arbeidsmarkt van start van brancheorganisatie ICT~Office. Staatssecretaris Jan Kees de Jager van Financiën geeft de aftrap van het programma door vanmiddag veertig minuten een gastles te geven op de scholengemeenschap Dalton in Den Haag.

Daarnaast geven ook een aantal directeuren van Nederlandse ict-bedrijven gastles op middelbare scholen. Het gaat om zeven directeuren, onder wie Theo Rinsema, ceo van Microsoft Nederland en Harry van Dorenmalen, algemeen directeur van IBM Nederland. De gastlessen worden gegeven samen met de jongste ict'ers uit het bedrijf.

ICT~Office heeft ongeveer drie miljoen euro beschikbaar om de komende vier jaar het actieprogramma te financieren. Dat geld komt van leden, de brancheorganisatie en CA-ICT, het centrum voor arbeidsmarktvraagstukken ict. Het deel dat vandaag start, ‘Ict'er in de klas', is een onderdeel van het actieprogramma. Daarnaast is er ook nog een website www.allesis.it, waar jongeren informatie over werken in de ict kunnen vinden.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    ICT~Office start actie voor beter imago

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    ICT~Office ziet wel tekorten op arbeidsmarkt

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    ICT~Office past wervingsactie Allesis.it aan

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ‘Softwaresector is vergeten sector’

    Euro's, geld, papiergeld, winst (4x3)
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ICT~Office: ‘Sector doet het relatief goed’

    3 reacties op “Actieprogramma ICT~Office van start”

    1. OliBlogger schreef:
      26 januari 2009 om 11:01

      Wat een vaag bericht is dit. Mij wordt niet duidelijk wat het doel is van ‘het actieprogramma van ICT~Office’. Ik heb even gekeken op de site van ICT~Office, maar daar wordt geen melding gemaakt van een ‘actieprogramma’.

      Login om te reageren
    2. K. de Keizer schreef:
      26 januari 2009 om 12:20

      Het idee is om mensen te gaan informeren over wat ICT betekent. En wellicht te interesseren om de ICT in te gaan en het imago van ICT op te poetsen 🙂
      Er heerst namelijk een bepaald idee onder de jeugd. Daarnaast moet er duidelijk worden gemaakt wat ICT allemaal betekend en doet in hun dagelijks leven denk hierbij aan treinen waarmee ze reizen of bijv. transacties bij de banken.

      Het is bedoelt voor de jeugd die HAVO/VWO opleidingen volgen.

      Login om te reageren
    3. clvz schreef:
      26 januari 2009 om 17:53

      Hoezo ‘gastles op hun oude middelbare school’? Ik meen toch met grote zekerheid te weten dat Jan Kees de Jager niet in Den Haag op de middelbare school heeft gezeten…

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs