Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Inter Access

Inter Access ziet lichtpuntje na halfjaar 2011

31 augustus 2011 - 14:16ActueelCarrièreSLTN
Rik Sanders
Rik Sanders

Inter Access heeft de eerste helft van 2011 afgesloten met winst. De ict-dienstverlener zag weliswaar de omzet dalen naar 42,4 miljoen euro, maar belandde wel weer in de zwarte cijfers. Na zes maanden boekte het bedrijf een beperkte nettowinst op een brutowinst van 0,5 miljoen euro. Inter Access meldt verder dat aan het hoge personeelsverloop een einde is gekomen. In de komende maanden wordt zelfs actief geworven.

De afgelopen jaren dook Inter Access in de rode cijfers. In de eerste zes maanden van 2011 lijkt het tij gekeerd en is het bedrijf weer winstgevend. Zij het op een smalle basis, want de omzet daalde wel. In de eerste jaarhelft kwam die uit op 42,4 miljoen euro. Over heel 2010 realiseerde de automatiseerder een jaaromzet van 97,5 miljoen euro. Om minimaal die omzet te halen moet het bedrijf in de tweede helft van dit jaar nog fors wat werk binnenhalen.

Achterblijvend herstel

Algemeen directeur Hans den Hartog wijt de daling aan een achterblijvend herstel van de ict-dienstenmarkt in de Benelux en aan het afstoten van een aantal bedrijfsactiviteiten in 2010. Recent wist de ict-dienstverlener orders binnen te halen bij Boer & Croon, Logius, Medisch Centrum Alkmaar, Rabobank Groep ICT, Boskalis en een aantal gemeenten. Het bedrijf richt zich met applicatie- en infrastructuurdiensten vooral op middelgrote organisaties binnen de lokale en centrale overheid, de zorg, de financiële dienstverlening en de zakelijke dienstverlening.

Personeelsverloop

In de eerste helft van 2011 daalde het aantal eigen medewerkers nog, met name in het eerste kwartaal. De laatste paar maanden groeit het aantal eigen personeelsleden echter weer licht. Dit is het gevolg van zowel een sterke afname van het verloop als een toenemende instroom van nieuw talent, aldus Den Hartog. Hij meldt dat Inter Access in de resterende maanden van 2011 meer medewerkers wil aantrekken. Bij het bedrijf werken nu zo'n 475 medewerkers. Ook maakt het gebruik van een pool van circa tweehonderd inhuurkrachten.

Meer over

Detachering

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Inter Access moest veer laten in 2010

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Inter Access: herstel tarieven pas in 2011

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Inter Access houdt schade beperkt in 2009

    Failliet
    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Inter Access sloot 2008 beroerd af

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Inter Access sluit Pijnacker aan op eHerkenning

    Inter Access
    ActueelWerkplek & Beheer

    Inter Access ziet in 2011 winst terugkeren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs