Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Vijfhart IT-Opleidingen lijft Goodsense in

14 mei 2019 - 07:04ActueelCarrière
Rik Sanders
Rik Sanders

Vijfhart IT-Opleidingen heeft Goodsense uit Gouda overgenomen, een it-aanbieder van opleidingen en detachering. Met de overname breidt de it-opleider uit Velp (bij Arnhem) zijn specialisme op het gebied van business & it-management verder uit. Daarnaast vormen de consultancy- en detacheringsdiensten van Goodsense een aanvulling op de geaccrediteerde opleidingen van Vijfhart.

Goodsense is in 2001 opgericht. De activiteiten bestaan uit open opleidingen, maatwerktrainingen, inhuis-opleidingen, examens, detachering en consultancy. Het Goudse bedrijf is gespecialiseerd in het vakgebied van business en it-management. Hieronder vallen specialisaties als agile, projectmanagement, servicemanagement, devops & lean.

Vijfhart en Goodsense werkten al sinds 2011 samen. Door de overname verwachten beide partijen sneller te kunnen groeien. Het merk Goodsense blijft actief in de markt.

Door de komst van de opleider uit Gouda breidt Vijfhart zijn specialisme op het gebied van business & it-management uit. Verder biedt het bedrijf advisering en detachering. ‘Dit is een mooie aanvulling op de geaccrediteerde opleidingen die wij bieden’, stelt Bastiaan Janssen, algemeen directeur van Vijfhart, in een persbericht: ‘Deze overname past in onze strategie om zowel autonoom als met overnames verder te groeien als dé kennispartner voor werkend Nederland.’

Groei

Het Arnhemse Vijfhart IT-opleidingen levert zo’n 35 jaar it-opleidingen en cursussen. In september 2016 nam Bastiaan Janssen het bedrijf over van zijn vader. In oktober 2017 kocht de Vijfhart Groep AT Computing uit Nijmegen.

In maart 2018 verwierf het bedrijf de activiteiten van Centric Education. Bij de groep werken circa vijftig man met daarbij een pool van in te zetten opleiders.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Overname handen schudden
    ActueelCarrière

    Centric brengt opleidingen onder bij Vijfhart

    ActueelCarrière

    Vijfhart IT-Opleidingen neemt AT Computing over

    ActueelCarrière

    Microsoft-opleider Decisco gaat op in Vijfhart

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs