Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Poppodium Melkweg zet in op it-omscholing

03 maart 2021 - 08:10ActueelCarrièreRabobankRandstadSalesforceTechleap
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Het Amsterdamse poppodium Melkweg helpt (voormalige) medewerkers om in vier weken tijd nieuwe it-vaardigheden op te doen. Dat doen zij via een it-loopbaanprogramma dat zij vanuit huis volgen. Het gaat om het zogeheten PathWays-scholingsprogramma van ict-studiegids TekkieWorden.

PathWays is een loopbaanoriëntatieprogramma over techbanen en -opleidingen. Het is door TekkieWorden ontwikkeld in samenwerking met AWS, Salesforce, Linkedin, Techleap, Randstad, Rabobank, AG Connect en House of Skills.

De Melkweg ziet het programma als een belangrijke investering in de medewerkers. In vier weken tijd doen de deelnemers ervaring op in programmeren, cloud computing, data-analyse, gebruikerservaring (ux) en digital marketing. Zij krijgen toegang tot een online-leeromgeving waar zij opdrachten maken en workshops en presentaties volgen. Daarnaast kunnen deelnemers eigen leerpaden opzetten om zo it-vaardigheden op te doen. Na afronding beschikken de Melkweg-medewerkers over een plan om de gewenste it-baan of -studie te vinden.

‘Het programma biedt de deelnemers ook waardevolle skills bij hun werkzaamheden in de Melkweg. Bovendien leidt deelname tot een betere uitgangspositie op de arbeidsmarkt. Wij hebben als doel gesteld om de crisis niet alleen te overleven, maar er ook sterker uit te komen. Dit scholingsprogramma is een van de belangrijke pijlers onder die ambitie’, aldus interim-directeur Frans Vreeke.

Meer over

SalesforceSocial media

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Interxion en TekkieWorden zoeken datacentertalent

    Leren
    ActueelCarrière

    Ict-opleidingengids TekkieWorden nu ook voor Utrecht

    ActueelCarrière

    EZK-geld naar extra ict-omscholing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs