Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Raad van bestuur KPN ingrijpend gewijzigd

27 maart 2023 - 08:50ActueelCarrièreKPN
Rik Sanders
Rik Sanders

KPN heeft een aantal nieuwe benoemingen voor de raad van bestuur bekendgemaakt. Per 1 mei wordt Wouter Stammeijer aangesteld als nieuwe chief technology & digital officer (ctdo). De 42-jarige Stammeijer is momenteel hoofd strategie bij het ict-concern. Verder komen er nieuwe directieleden voor de consumenten- (Marieke Snoep) en zakelijke markt (Chantal Vergouw).

Stammeijer volgt Babak Fouladi op die heeft besloten KPN te verlaten en terug te keren naar zijn familie in Londen. Fouladi trad in november 2018 aan als ctdo, een toen nieuw gecreëerde functie bij KPN. Hij moest ervoor zorgen dat de systemen en netwerkinfrastructuur van het telecombedrijf zijn voorbereid en ingericht op nieuwe technologische ontwikkelingen.  

Naast de nieuwe ctdo zijn er nog twee andere directiebenoemingen kenbaar gemaakt. Zo wordt Marieke Snoep (51) chief consumer market (b2c). Zij is sinds 1 december 2019 lid van de raad van bestuur en volgt Jean-Pascal van Overbeke op. Hij treedt vanwege persoonlijke omstandigheden terug uit de raad maar blijft tot april 2024 aan als strategisch adviseur.  

Snoep was chief business market (b2b). Haar bestuursrol komt in handen van Chantal Vergouw (46), afkomstig van verzekeraar Interpolis waar zij zeven jaar directievoorzitter was. Momenteel is Vergouw lid van de raad van commissarissen van KPN maar zij zal bij haar benoeming als lid van de raad van bestuur terugtreden als commissaris.

Huidig ceo en voorzitter van de raad van bestuur van KPN is Joost Farwerck.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    Babak Fouladi
    ActueelInnovatie & Transformatie

    KPN stelt twee nieuwe directieleden aan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs