Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Van den Berg is commercieel directeur Experis Ciber

07 mei 2019 - 10:12ActueelCarrièreExperis Ciber
Christel Dieleman
Christel Dieleman

It-dienstverlener Experis Ciber benoemt Jacco van den Berg tot commercieel directeur. Met de aanstelling wil het bedrijf meer ‘slagkracht in de markt’ bereiken.

Van den Berg werkte eerder bij Capgeminic en vier jaar als commercieel directeur bij SAP-dienstverlener Ctac. ‘Organisaties moeten hun business- en verdienmodellen steeds toesnijden op de nieuwe mogelijkheden die technologische ontwikkelingen met zich meebrengen’, zegt Van den Berg. ‘De hele keten van opdrachtgevers en hun klanten, partners en eigen medewerkers moet wendbaar en snel reageren. Alles moet in één keer goed en transparant worden uitgevoerd. Ik ga de uitdaging graag aan om dit bij Experis Ciber verder te realiseren.’

SAP-ervaring

Algemeen directeur Tim Cobben, die zelf in juli 2018 is gestart bij Experis Ciber, stelt dat het bedrijf vooral gaat profiteren van de ervaring in digitale transformaties en expertise op het gebied van SAP-omgevingen van Van den Berg.

Experis Ciber is opgericht in 1996 en sinds juni 2016 onderdeel van Experis, dat weer onderdeel is van ManpowerGroup Nederland. Met 350 consultants realiseert Experis Ciber digitale transformaties voor organisaties, waarbij de focus ligt op it-advies, -implementaties en beheer.

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelCarrière

    Experis stelt Driesen aan als nieuwe directeur

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs