Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Bier

KHN kiest voor Microsoft-cloud van Macaw

24 januari 2014 - 10:13ActueelCloud & InfrastructuurMacaw
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Ict-dienstverlener Macaw voert de komende drie jaar de kantoorautomatisering van brancheorganisatie Koninklijke Horeca Nederland (KHN) uit. Macaw gaat via cloudsourcing een ict-infrastructuur aanbieden waarbij het ook volledig verantwoordelijk wordt voor alle beheerwerkzaamheden op de werkplekken, de servers en de infrastructuur. Over de waarde van het contract is niks bekend gemakt. De overeenkomst kan na de lopende contractperiode telkens met een jaar verlengd worden.

Door de uitbesteding kan KHN sneller werken met de verschillende systemen. Ook krijgt het de mogelijkheid om onafhankelijk van plaats, tijd en apparaat te kunnen werken. KHN had daarnaast de wens om de werkplek te standaardiseren en daarbij zoveel mogelijk gebruik te maken van out-of-the-box functionaliteiten via cloudtechnologie. Hierdoor kan KHN zich volledig focussen op zijn kerntaken en krijgt het een moderne en stabiele ict-infrastructuur met transparante en consequente it-kosten.

System Center, Hyper-V en Office 365

Macaw heeft voor KHN een infrastructuur ontworpen die gebruikt maakt van de ‘Empower people-centric IT’-strategie van Microsoft. De infrastructuur draait volledig in de cloud. Dit is gedeeltelijk in de public cloud van Microsoft en gedeeltelijk in de private cloud van Macaw. Macaw maakt gebruik van een private cloud gebaseerd op System Center en Hyper-V van Microsoft en een public cloud op basis van Office 365 (Sharepoint, Lync en Exchange).

KHN is altijd al gestandaardiseerd geweest op Microsoft-technologie in combinatie met Citrix-oplossingen. Investeringen waren de afgelopen jaren echter uitgesteld, waardoor de geboden functionaliteit niet meer aansloot bij de vraag van de business. KHN had als belangrijkste eisen optimalisatie van snelheid en stabiliteit van de ict-omgeving. Ook verlangde het standaardisatie van de werkplek en het eenvoudig door kunnen voeren van innovaties. Alle honderd medewerkers gaan van de nieuwe infrastructuur gebruikmaken. Voor de zomer van 2014 wordt de implementatie afgerond en start dus het beheer.

Meer over

NetwerkbeheerOffice

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Microsoft benoemt Macaw tot cloud-partner

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Macaw brengt website naar Microsoft-cloud

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Nieuwe webportal Koninklijke Horeca Nederland

    ActueelCarrière

    Patrick van Aalst stapt op als CEO Macaw

    Onderzoek
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Macaw-oprichter investeert in start-up Webtexttool

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs