Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Computable onderzoekt de trends in cloudadoptie

Cloudonderzoek
05 februari 2019 - 09:18ActueelCloud & InfrastructuurComputableXebia
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Ict-vaktitel Computable wil inzichtelijk maken op welke manier organisaties in de Benelux cloudtechnologie inzetten om zo de cloudadoptietrends vast te stellen. Dit doet de vaktitel in de vorm van The Cloud Survey. Dit onderzoek wordt gehouden in samenwerking met Binx.io, onderdeel van de Xebia Groep.

Vorig jaar bleek uit The Cloud Survey dat het slechts een kwestie van tijd lijkt te zijn totdat elke organisatie gebruik maakt van cloudtechnologie. In 2018 passeerde de cloudadoptie bij organisaties de 88 procent. Van de organisaties die aangaven nog niet te werken met cloudtechnologie gaven acht van de tien aan dat ze verwachten voor 2023 aan de slag te gaan met clouddiensten.

Ook dit jaar wordt onderzocht hoe bedrijven met de cloud omgaan. Gebruiken organisatie de cloud voor infrastructuur of voor applicaties? En tegen welke uitdagingen lopen zij aan op het gebied van applicatiemigratie of het aantrekken van talent? Die vragen willen Computable en Binx.io beantwoorden via The Cloud Survey.

Computable roept alle ict’ers in de Benelux op om uiterlijk 10 maart 2019 deel te nemen aan het onderzoek. De onderzoeksresultaten worden op woensdag 20 maart om 14:30 uur bekend gemaakt in het Computable Café, dat plaatsvindt op de gecombineerde ict-vakbeurzen Infosecurity.be en Data & Cloud Expo in Brussels Expo.

The Cloud Survey 2019

Doe nu mee aan The Cloud Survey 2019! Hiermee maakt u kans op een parachutesprong of een Star Wars BB-8 droid. Daarnaast kunnen deelnemers het volledige rapport gratis ontvangen. Het onderzoek is Engelstalig. 

Infosecurity.be, Data & Cloud Expo

Infosecurity.be is in combinatie met Data & Cloud Expo dé Belgische vakbeurs op het gebied van ict-security, datamanagement en cloud computing voor ict-managers en ict-professionals. Met ruim 130 exposanten en meer dan honderd vakinhoudelijke seminaries richt het evenement zich op ontwikkelingen binnen cyber security, cloud computing, datacenter & infrastructure optimisation, data science & management, digital transformation, it service management & control,  privacy, governance & risk management, artificial intelligence, blockchain en internet of things. Registreer nu voor een gratis ticket. We verwelkomen u graag op 20 & 21 maart in Brussels expo!

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen (Wondercast)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloudonderzoek
    Cloud & Infrastructuur

    Wie zijn de belangrijkste cloudspelers in Nederland?

    Carrière

    Cloudgebruiker dupe van kennisgebrek it-team

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs