Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Cloudeducatie

Trend Micro neemt Cloud Conformity over

21 oktober 2019 - 14:32ActueelCloud & InfrastructuurTrend Micro
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Cyberbeveiliger Trend Micro neemt Cloud Confirmity over. Dat Amerikaanse bedrijf kan security-problemen oplossen die veroorzaakt worden door misconfiguraties in de cloud-infrastructuur. Deze diensten worden toegevoegd aan het portfolio van Trend Micro.

Het Amerikaanse Cloud Conformity werd in 2016 opgericht en heeft zijn hoofdkwartier in San Francisco. Het is een zogeheten cloud security posture management (cspm)-bedrijf en helpt klanten om cloud-security-incidenten door misconfiguraties te reduceren.

Deze acquisitie voegt tools toe aan de portfolio van Trend Micro die problemen in de cloud-infrastructuurconfiguratie automatisch identificeert en oplost. Het zorgt tevens voor kostenoptimalisatie en helpt organisaties compliant te blijven aan industriestandaarden zoals PCI, GDPR, HIPAA en NIST.

‘We zijn gericht op het bouwen van geïntegreerde security voor de cloud sinds de opkomst daarvan een decennium geleden’, zegt Trend Micro-ceo Eva Chen. ‘Heel anders dan veel andere verkopers die nu verschillende cloud-technologieën daarvoor aan elkaar proberen te knopen. Nu steeds meer bedrijven naar de cloud verhuizen, voelen veel van onze klanten alsof ze een wild-west-wereld betreden als het gaat om cloud-implementaties waardoor ze risico lopen. Cloud Conformity begrijpt alles van dergelijke implementaties en risico’s. Hun portfolio is een aanvulling op ons eigen portfolio en biedt klanten direct waarde. Zowel de mensen als de technologie passen prima bij Trend Micro.’ 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    Well-Architected: slim bouwen en beheren in de cloud

    Een paper met concrete handvatten om cloud-architectuur naar een hoger niveau te tillen.

    Meer lezen

    ActueelSecurity & Awareness

    Trend Micro blokkeert nu al 26,8 miljard bedreigingen

    Security
    ChannelInnovatie & Transformatie

    Trend Micro breidt uit met vier cybersecurity-opleiders

    InfopaginaInnovatie & Transformatie

    Trend Micro Maximum Security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs