Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Computable onderzoekt imago ICT-bedrijven

Top 100
11 maart 2015 - 13:51ActueelInnovatie & TransformatieComputable
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Computable onderzoekt binnenkort het imago van ict-bedrijven in de Nederlandse markt. Hiervoor roept het iedereen op om ict-bedrijven aan te melden. Dit kan tot en met 31 maart 2015. Uiteindelijk zullen de honderd ict-bedrijven met de hoogste omzet over 2014 in het onderzoek worden meegenomen. De lijst wordt gepresenteerd in de jaargids Computable 100, die in november 2015 verschijnt.

Het is voor het eerst dat Computable de markt betrekt bij het samenstellen van de bedrijfslijst voor het imago-onderzoek. Voorheen werd de lijst samengesteld op basis van financieel onderzoek door Mazars Berenschot Corporate Finance. Zij stelden voor Computable de lijst samen op basis van gerealiseerde jaaromzet. Doordat echter niet alle ict-bedrijven Nederlandse omzetcijfers rapporteerden, ontbraken verschillende spelers in de lijst. Om volledig te zijn, kiest Computable in 2015 voor een andere opzet.

Dat betekent dat alle ict-bedrijven in aanmerking komen voor het imago-onderzoek. Om een eerste schifting aan te brengen is er wel een ondergrens vastgesteld voor deelname. Om in aanmerking te komen voor het imago-onderzoek moet het ict-bedrijf in 2014 een minimale omzet van vijftien miljoen euro in Nederland hebben gerealiseerd. Daarnaast moet het ict-bedrijf minimaal drie jaar actief zijn.

Onderwijs, overheid en zorg

Nieuw dit jaar is dat Computable naast de Computable 100-lijst ook imagolijsten gaat samenstellen met ict-bedrijven die zich richten op de publieke segmenten onderwijs, overheid of zorg. Om in één van deze drie onderzoeken meegenomen te worden, moet het ict-bedrijf zich specifiek richten op één van de verticale. Het is dus niet mogelijk om in meerdere categorieën mee te doen. Wanneer een ict-bedrijf zich breed in de markt positioneert en dus meerdere verticale segmenten bedient, dan kan alleen aan het algemene imago-onderzoek worden meegedaan.

Doordat Computable de imagolijst loskoppelt van de financiële lijst van Mazars Berenschot Corporate Finance is het niet meer mogelijk om een algehele lijst samen te stellen waarin de resultaten van beide onderzoeken zijn verwerkt. Vanaf 2015 komt Computable daarom met twee aparte lijsten. Wel zullen binnen het financiële en imago-onderzoek specifieke deelgebieden worden doorgemeten.

Aanmelden

Aanmelden voor het jaarlijkse imago-onderzoek van Computable kan op http://www2.computable.nl/imago. Aanmelden kan tot en met 31 maart 2015.


Tweets over #Computable100

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Mobile apps krijgen geen tweede kans:...

    In de wereld van mobile apps bestaat er nauwelijks een tweede kans. Binnen enkele seconden kan een gebruiker al besluiten een app te verwijderen wanneer deze niet goed presteert. De...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Workplace Technology Center en CCare ICT in huwelijksbootje, app tegen pornoverslaving lekt data (en meer)

    Innovatie & Transformatie

    Microsoft introduceert M365 E7, markeert omslag naar ai‑tijdperk

    Innovatie & Transformatie

    EU wil Huawei weren, maar kan moeilijk om Chinese reus heen

    Data & AI

    Hoe meet je llm-prestaties? Plus 7 andere vragen over grote taalmodellen

    Innovatie & Transformatie

    Van ai-experiment naar succesvolle use-case (maar waar begin je?)

    Data & AI

    Brein en bytes in perfecte harmonie: Advanced Neural Control won Computable Award 2025

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs