Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Amerikaanse vlag

SciSports doet mee aan Silicon Valley programma

25 augustus 2016 - 06:45ActueelData & AIEIT DigitalSciSports
Suzanne Martens
Suzanne Martens

De scale-up SciSports, data-analist van voetbalwedstrijden, is geselecteerd voor de tweede editie van Startup Europe Comes to Silicon Valley (SEC2SV). Dat programma helpt Europese scale-ups en start-ups om in de Verenigde Staten voet aan de grond te krijgen. EIT Digital en Mind the Bridge hebben in totaal achttien Europese bedrijven geselecteerd.

Het Startup Europe Comes to Silicon Valley (SEC2SV)-programma vindt in de week van 12 september plaats in San Francisco. In totaal zijn achttien Europese start-ups geselecteerd. De ceo’s van deze technologiebedrijven presenteren hun verhaal en ontmoeten mensen en bedrijven als Google, Microsoft en Pinterest. Die bedrijven kunnen hulp bieden bij de verkoop, financiering of een samenwerking aan gaan.

SciSports

SciSports helpt professionele voetbalorganisaties met het begrijpelijk en inzichtelijk maken van data. Via data-intelligentie kunnen clubs onder meer op een wetenschappelijke manier spelers scouten of de prestaties van spelers analyseren. De scale-up heeft meer dan 1,35 miljoen euro aan investeringen opgehaald, beschikt over 41 medewerkers en is actief in zeven landen. Het heeft naar eigen zeggen een groot aantal Eredivisieclubs als klant. Het is als Nederlandse onderneming geselecteerd voor het SEC2SV-programma.

Giels Brouwer, oprichter en ceo van SciSports, is trots dat SciSports de Nederlandse startup-scene mag vertegenwoordigen tijdens het SEC2SV-programma. ‘Knappe koppen van over heel de wereld komen hier bijeen. Met onze dienst BallJames kunnen wij realtime 3D data genereren uit videobeelden van voetbalwedstrijden. Silicon Valley is op dit gebied dé plek om te leren van de besten ter wereld. We hopen op het event dan ook nieuwe partners te vinden die ons kunnen helpen met internationale uitbreiding en zoeken partners met expertise in deep learning, computer vision, sports analytics of media.’

SEC2SV

De Startup Europe Comes to Silicon Valley (SEC2SV) is een initiatief van EIT Digital en Mind the Bridge. EIT Digital is een Europese educatieve en ondernemingsgerichte organisatie die de digitale transformatie van Europa wil stimuleren. Dit met het doel de economische groei en de kwaliteit van leven in Europa te verbeteren. Mind the Bridge is gevestigd in Silicon Valley en helpt bedrijven en investeerders om te groeien.

Meer over

Business Intelligence

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Belgische voetbalbond in zee met Scisports

    Voetbal kampioen
    ActueelInnovatie & Transformatie

    KV Mechelen gaat samenwerken met SciSports

    Matthijs Wolters
    ActueelCarrière

    SciSports stelt intelligence-directeur aan

    goal
    ActueelCarrière

    SciSports kaapt talent weg bij Google

    financiering geld investering groeikapitaal euro
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Nederlandse scale-ups halen ruim 500 miljoen op

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs