Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

CRM Partners opent kantoor in Engeland

11 maart 2015 - 11:28ActueelInnovatie & TransformatieCRM PartnersMicrosoft
Pim van der Beek
Pim van der Beek

CRM Partners uit Barneveld heeft plannen om een vestiging te openen in Engeland. De Microsoft-partner bedient zijn Engelse klanten nu nog vanuit Nederland. De crm-leverancier gaat vanuit het kantoor van Microsoft in Londen op zoek naar een geschikte locatie. Het hoopt later dit jaar een definitief besluit te nemen over de vestigingsplaats van het Engelse kantoor.

Via het Engelse kantoor hoopt de leverancier het groeipotentieel van crm in de agri-sector te verzilveren. Daarbij zou Microsoft zijn partnerleverancier hebben verzocht om de markt te bedienen met een eigen vestiging. Die zal in eerste instantie bemand worden door mensen uit de Nederlandse organisatie, maar wordt later mogelijk uitgebreid met lokale medewerkers, meldt een woordvoerder aan Computable.

CRM Partners heeft op dit moment een vijftal klanten de agr-sector in Engeland en hoopt dat aantal uit te breiden. Door de aanwezigheid op de Engelse markt te versterken met een eigen vestiging hoopt CRM Partners haar dienstverlening verder uitbreiden en haar huidige klanten die internationaal opereren beter te bedienen. Het gaat bijvoorbeeld om leverancier van landbouwmachines Kverneland Group die nu nog vanuit Barneveld wordt bediend.

De opening van een Engelse vestiging past ook in de internationale groeistrategie van het bedrijf. Daarbij zet CRM Partners in op ontwikkelingen rondom customer engagement. Directeur Emiel Putman: ‘Het gedachtegoed van crm wordt in heel Europa steeds populairder. Persoonlijk contact en engagement (betrokkenheid red.) met je doelgroep is immers bepalend voor succes en crm dient hierbij als motor.’

Putman legt uit dat crm al lang niet meer draait om een digitale kaartenbak met klantgegevens, maar een oplossing en denkwijze is geworden waarbij interactie met en betrokkenheid bij de doelgroep gestimuleerd wordt. ‘Dit is een internationale trend en opvallend is dat ieder land zich weer in een andere fase van volwassenheid bevindt. De Engelse markt biedt hierin volop kansen’, aldus Putman.

Duitse vestiging

Naast de hoofdvestiging in Barneveld beschikt CRM Partners ook over een vestiging in Duitsland. In 2011 opende de crm-leverancier een kantoor vlakbij de stad Frankfurt nadat het een groot contract had binnengehaald bij het Duitse chemieconcern Bayer.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    Gestandaardiseerde huisartscommunicatie vanuit PUUR.: sneller, veiliger en zorginstelling-overstijgend (PUUR en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Ecare Software

    PUUR. integreert met SUP: minder administratie, meer tijd voor zorg (PUUR. SUP en Ecare)
    Pijl naar rechts icoon

    Emixa B.V

    Van 3 weken naar 3 dagen: hoe Kornelis de doorlooptijd met 85% verbetert (Emixa)
    Pijl naar rechts icoon

    ESC Holding

    Digitalisering van analoge bouwtekeningen en registraties infrastructuursystemen bij Brabant Water (Brabant Water en ESC Holding)
    Pijl naar rechts icoon

    Esri Nederland

    Provincies Noord- en Zuid-Holland krijgen grip op ruimtelijke opgaven met ArcGIS (provincie Noord-Holland, provincie Zuid-Holland, ArcGIS en ArcGISEsri)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    5 gen ai toepassingen
    Overheid

    5 manieren waarop gemeenten gen-ai gebruiken

    Innovatie & Transformatie

    Salarisgroei ict-sector blijft achter; loyaliteit slecht beloond

    Innovatie & Transformatie

    FME slaat alarm: digitalisering in mkb blijft achter  

    Software & Development

    Baan en Nederlof sluiten pact tegen esg-software uit VS

    Cloud & Infrastructuur

    Apple Museum in Utrecht van start

    Innovatie & Transformatie

    Digital Holland kent ruim 4,8 miljoen euro toe aan mkb-projecten rond digitale innovatie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs