Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Dollars

‘Salesforce.com bekijkt overnamebod’

01 mei 2015 - 10:25ActueelSoftware & DevelopmentIBMMicrosoftOracleSalesforceSAPSiebel
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Crm-leverancier Salesforce.com is benaderd voor een overname. Betrokkenen melden dat de crm-leverancier een overnamebod van een concurrent bestudeert. Dat melden financieel adviseurs aan het Amerikaanse persbureau Bloomberg. Wie de crm-reus wil overnemen laten ze in het midden.

Als de overname doorgaat dan is het één van de grootste overnames op de markt voor bedrijfsoftwareleveranciers tot nu toe. De waarde van Saleforce.com wordt namelijk geschat op zo’n vijftig miljard dollar.

In de geruchtenstroom die na het Bloomberg-bericht op gang is gekomen, worden Oracle, IBM en Microsoft als mogelijke kopers genoemd.

Computable-expert Rene Boekman, senior analist crm en zorg bij Delta Loyd reageert: Salesforce.com is momenteel zeer populair met een groeiend marktaandeel in de VS en in Europa. Er komen ook steeds meer Nederlandse klanten bij. Oracle heeft eerder laten zien zijn positie in de crm-markt te willen vergroten, zoals met de overname van Siebel CRM.

SAP

Computable-expert Remco Jansen, business-consultant bij Eclectic: ‘Ik kan mezelf goed voorstellen dat Oracle zijn cloudportfolio wil versterken met Salesforce.com, marktleider op dit gebied binnen crm. Ook zullen ze daarmee alleen maar de voorsprong vergroten op hun grootste concurrent SAP, waarvan we toch wel kunnen zeggen dat zij niet voorop lopen op het gebied van cloud-oplossingen.’

Meer over

Oracle-applicatiesOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Meer lezen

    Dollars
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ‘Deal Microsoft en Salesforce struikelt op bod’

    Meer geld
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ‘Microsoft werpt zich in de strijd om Salesforce’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Ontdek de toekomst van IT-support en m...

    Op 16 september 2025 vindt in de Jaarbeurs in Utrecht een gloednieuw event plaats dat volledig is gericht op IT-professionals:...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs