Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

NTT implementeert OpenStack-oplossing in datacenter

08 november 2016 - 11:22ActueelCloud & InfrastructuurMirantisNTT
Christel Dieleman
Christel Dieleman

De Japanse telecomdienstverlener NTT Communications, met de Nederlandse vestiging in Hoofddorp, implementeert de OpenStack-oplossing van de Amerikaanse softwareleverancier Mirantis in zijn datacenters.

René Verschoor, woordvoerder NTT Benelux: ‘OpenStack is een essentieel onderdeel bij het bouwen van de private cloud-oplossingen van de toekomst. Mirantis is specialist op het gebied van OpenStack-software en -services. Dit gecombineerd met technische kennis en kunde en snelle toegang tot het wereldwijde netwerk van NTT, zorgt voor een gestroomlijnde implementatie van OpenStack wereldwijd, maar ook in Nederland.’

Boris Renski, medeoprichter van Mirantis: ‘Met honderdveertig locaties in Europa, Azië en de Verenigde Staten is NTT een van de belangrijkste spelers in de datacenterwereld. Door deze samenwerking kunnen we onze klanten nog beter helpen bij het managen van hun cloud-ervaringen.’

NTT Communications levert consultancy, architectuur, veiligheid en clouddiensten om de informatie- en communicatietechnologie-omgevingen van bedrijven te optimaliseren. Deze diensten worden ondersteund door een wereldwijde infrastructuur van het bedrijf, met onder andere het wereldwijde Tier-1 IP-netwerk en Arcstar Universal One. NTT Communications is een dochteronderneming van NTT Group, dat gevestigd is in 87 landen en regio’s en een totale omzet heeft van meer dan 95 miljard dollar. Het van oorsprong Japanse NTT is sinds enkele jaren actief in de Benelux.

Mirantis helpt organisaties met het bouwen en beheren van private cloud-infrastructuur. Dit doet Mirantis met OpenStack- en open source-technologieën. Het bedrijf levert een grote bijdrage van open source code aan het OpenStack-project. Tot de klantenkring behoren onder andere AT&T, Comcast, Shenzhen Stock Exchange, eBay, Wells Fargo Bank en Volkswagen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Dell
    Financiële dienstverlening

    Japans NTT Data koopt Dell Services

    Deal handen schudden overname
    Innovatie & Transformatie

    Secure-24 overgenomen door NTT Communications

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs