Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Nederlands AAC Capital koopt Belgisch Savaco

België en Nederland
23 april 2018 - 08:36ActueelCloud & Infrastructuur
Frederic Petitjean
Frederic Petitjean

Het kapitaalfonds AAC Capital, met kantoren in Amsterdam en Antwerpen, neemt een meerderheidsbelang in het Kortrijkse Savaco. Carl Sabbe en Rik Vandemoortele, de oprichters van Savaco, blijven aandeelhouder en handhaven hun rol als ceo.

Savaco werd opgericht in 1991 en telt momenteel 130 medewerkers. Het levert advies op maat bij onder meer het uitwerken van complexe ict-infrastructuren, het leveren van software voor productontwikkeling, het implementeren van IoT technologieën en het verstrekken van productiviteitsoplossingen (documentbeheer, business intelligence, communicatieplatformen,…). Het bedrijf heeft twee eigen datacentra waarmee het clouddiensten aanbiedt. Bij de klanten zitten onder meer Agristo, Buurtslager, Niko Group en Buro twee Architecten. De omzet tikt af op dertig miljoen euro, de brutobedrijfswinst op 4,5 miljoen.

In de zoektocht naar een partner was het voor Sabbe en Vandemoortele uitermate belangrijk dat er sprake was van een sterke ambitieuze én culturele fit. Sabbe hierover: ‘Belangrijk in onze keuze voor AAC is dat de eigenheid, aanpak en waarden van Savaco bewaard blijven. We zijn absoluut overtuigd dat de inbreng van AAC, hun gedrevenheid en expertise ons in staat zal stellen onze ambitieuze doelstellingen kracht bij te zetten.’

Zo wil het Kortrijkse it-bedrijf met AAC vooral verder blijven investeren in een uitgebreid oplossingen- en dienstenaanbod. Vandemoortele: ‘Deze samenwerking laat ons toe ons jarenlange groeiverhaal te bestendigen. Voor onze klanten willen we op dezelfde manier als vroeger een ervaren gids en favoriete ict-partner zijn en blijven. We willen ons portfolio bovendien verder versterken om zo onze klanten ook intensief te begeleiden in hun digitale transformatietraject. Deze samenwerking stelt ons in staat een nog beter en sterker Savaco te realiseren voor klanten en medewerkers.’

AAC heeft al vennootschappen zoals Corilus, Yarrah, Verasol, Lubbers Transport Group en Hobré Instruments in portefeuille.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    NIS2: Europese richtlijn maakt cyberse...

    De Europese NIS2-richtlijn zet cybersecurity definitief op de strategische agenda. Organisaties in vitale sectoren krijgen te maken met strengere eisen...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    privacy
    Cloud & Infrastructuur

    Transparantie, redundantie en weerbaarheid: fundament voor vertrouwen in mobiele netwerken

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    VUB neemt nieuwe supercomputer Sofia in gebruik

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Risico, risk
    Security & Awareness

    Phishing en verouderde software vormen (nog altijd) grootste risico

    Data & AI

    Nvidia stopt Synopsys van Aart de Geus twee miljard toe

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs