Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Xerox besteedt productontwikkeling uit

27 juni 2011 - 13:54ActueelData & AIXerox
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Printerleverancier en documentdienstverlener Xerox besteedt de ontwikkeling van kopieer- en printproducten deels uit aan het Indiase ict-bedrijf HCL. Door de overeenkomst stappen zeshonderd Xerox-medewerkers over naar het Indiase bedrijf. Daaronder zijn ook zes medewerkers van de Xerox-vestiging in Venray. De activiteiten die worden uitbesteed zijn de ontwikkeling van software, elektronica en de mechaniek van de apparatuur. Het betreft medewerkers die zich specifiek bezig houden met platform-development, infrastructuur en kwaliteitscontroles.

Volgens Xerox is de keuze voor uitbesteding een stap om de eigen standaarden voor productontwikkeling op peil te houden. Xerox heeft wereldwijd ongeveer 134.000 medewerkers in dienst.

De uitbesteding past in de trend dat printerleveranciers steeds meer veranderen van productleverancier naar documentdienstverlener. Eind mei 2011 kocht Xerox voor een onbekend bedrag de Britse dienstverlener Newfield IT.

Overname ACS

Eind 2005 werd bekend dat het bedrijf wereldwijd nog eens 2500 banen schrapt. De printerleverancier nam in 2009 voor 6,4 miljard dollar (4,4 miljard euro) de Amerikaanse ict-dienstverlener Affiliated Computer Services (ACS) over. Door die overname verwacht het bedrijf zijn omzet uit diensten te verdrievoudigen.

Meer over

ECM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Xerox koopt managed printing dienstverlener

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Xerox biedt virtuele klantenservice

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Xerox deelt productontwikkeling via internet

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nobel versterkt printdiensten Xerox

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Xerox komt met nieuwe kleurenprinters

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Xerox schrapt nog eens 2500 banen

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs