Dior Opleidingen is actief sinds 1992. Onder de paraplu van Becis zullen nieuwe opleidingen, workshops, seminars en trainingen worden opgezet, zoals bijvoorbeeld rond het traineeprogramma van Becis. Opleidingen kunnen via e-learning, op locaties van Dior Opleidingen en bij klanten zelf worden gevolgd.
Becis is van origine actief op het gebied van postregistratie en archivering. Daarna heeft het bedrijf zich verbreed tot een advies- en detacheringsbedrijf op het gebied van documentaire informatievoorziening en informatiesystemen. Het nam eind 2011 het failliete Disconsult over.
Volgens directeur Robert Bos is de nieuwe overname van Dior Opleidingen in lijn met de groeidoelstelling van Becis en betekent het een aanvulling op het portfolio. 'Dior Opleidingen is een A-merk en onderscheidt zich onder andere door de accreditatie van de opleiding en de modulaire opbouw. Voor de didactische ondersteuning en expertise blijft Dior gelieerd aan Stichting Ivio.'
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: