Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
rechter rechtszaak rechtbank

SmartDocuments legt beslag op software Xential

25 juli 2012 - 09:55ActueelData & AIInteraction|nextSmartDocumentsXential
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

De voorzieningenrechter in Almelo heeft verlof verleend aan SmartDocuments om beslag te leggen op programmatuur en documenten van de Xential-software van Interaction|next. Interaction|next (Xential) is een bedrijf dat in 2009 is opgericht door ex-bestuurders en werknemers van SmartDocuments.

Dinsdag 24 juli 2012 is door de deurwaarder, in het bijzijn van de hulpofficier van justitie en ict-experts, bewijslast vergaard en in bewaring gegeven aan een gerechtelijk bewaarder. Het beslag heeft betrekking op de intellectuele eigendomsrechten van SmartDocuments en in het bijzonder op de vermoedelijke inbreuk op de auteursrechten die rusten op de software van SmartDocuments.

SmartDocuments Nederland is een leverancier van outputmanagement en documentgeneratie-oplossingen. Met het SmartDocuments-platform bedient het Deventer bedrijf de Nederlandse (overheids)markt. De software wordt ook internationaal aangeboden.

Meer over

ECMSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Xential klaar voor internationale sprong

    11 reacties op “SmartDocuments legt beslag op software Xential”

    « Oudere reacties
    1. John schreef:
      27 juli 2012 om 10:05

      @Klaas, Helemaal eens.
      @Piet, het gaat hier niet om wie er schuldig is. Het gaat om het feit dat er een redelijk aannemelijk vermoeden is.
      Als we het dan over integriteit hebben binnen de overheid, vind ik het PERSOONLIJK van belang om dit soort zaken mee te wegen. Wij hebben nog niet gekozen, maar gaan ons wel verder orrienteren welke alternatieven er zijn en blijven de zaak volgen.

      Login om te reageren
    « Oudere reacties

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs