Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Europees hoofdkantoor Konica Minolta Langenhangen Dld

Konica Minolta neemt Charterhouse over

03 december 2012 - 10:19ActueelData & AIKonica Minolta
Johannes van Bentum
Johannes van Bentum

Printdienstverlener Konica Minolta Business Solutions Europe wil de Britse marketingdienstverlener Charterhouse PM Limited overnemen. De overname zal naar verwachting vóór het einde van 2012 worden afgerond.

Charterhouse PM Limited is een Britse onderneming die uitbestede marketingproductie en managementdiensten biedt aan internationale merken in 35 Europese markten vanuit 21 locaties. Het Europese hoofdkantoor zit in Parijs en de digitale productiefaciliteit is gevestigd in Londen.

Charterhouse is de afgelopen jaren flink gegroeid en heeft vestigingen in meerdere landen geopend. Ook won het bedrijf een aantal grote Europese aanbestedingen en profiteerde van de groeiende vraag naar multichannel-marketingdiensten.

De beoogde overname van Charterhouse maakt onderdeel uit van de toekomststrategie van Konica Minolta om te investeren in print management services. Konica Minolta combineert print management services met marketing management mervices en optimized print services met business process consulting.

Workflow-oplossingen

Beide combinaties worden ondersteund door Konica Minolta’s relatiebeheer en de verschillende mogelijkheden in document workflow-oplossingen. Met deze diensten breidt Konica Minolta het portfolio uit en richt zich meer op de commerciële grafische industrie.

Volgens ceo Gary Mahoney van Charterhouse opent de overname door Konica Minolta voor zijn bedrijf markten in Azië en Amerika, waar de printdienstverlener sterk vertegenwoordigd is. Daarnaast bieden de diepe zakken van de overnemende partij de middelen voor verdere uitbreiding van het bedrijf.

Management

Het bestaande managementteam van Charterhouse zal het bedrijf blijven leiden onder de eigen naam vanuit het huidige hoofdkantoor en kantorennetwerk.

Meer over

DienstenECMOvername

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Maak kennis met digitale identiteiten

    De digitale economie groeit snel en de EU heeft strikte regelgeving ingevoerd om de veiligheid en privacy te waarborgen; in deze whitepaper ontdek je hoe digitale identiteiten deze transitie ondersteunen en wat dit voor jouw organisatie betekent.

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Konica Minolta komt met nieuwe bizhub’s

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Konica Minolta introduceert drie nieuwe MFP’s

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Konica Minolta PageScope Mobile voor Android

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Konica Minolta introduceert bizhub C654/C754

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Konica Minolta introduceert bizhub 215

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intrakoop gaat weer met Konica Minolta in zee

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs