Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Pepperflow legt hand op etl-tooling MyExports

Puzzel
08 juli 2020 - 09:37ActueelData & AI
Rik Sanders
Rik Sanders

Procesondersteuner Pepperflow heeft de etl (extraction, transformation & load)-tooling van het bedrijf MyExports overgenomen. Pepperflow gebruikte deze tooling al voor het ontsluiten van financiële data in zijn connector. Het softwarebedrijf uit Katwijk wil de oplossing nu integreren in zijn bedrijfsvoering en verder ontwikkelen voor zijn klanten die vooral uit de lokale overheid komen.

Pepperflow levert een software-as-a-service-oplossing voor het ondersteunen van informatieprocessen zoals planning & control, informatieveiligheid en projectportfoliomanagement. Het softwarebedrijf heeft met name een sterke positie op de gemeentelijke markt in Nederland. Sinds eind vorig jaar is het ook actief in België.

MyExports uit Tilburg is specialist in het ontsluiten van data en databronnen. Het bedrijf, opgericht door twee oudgedienden van Pinkroccade Local Government (Hennie Jussen en Henk Koops), helpt gemeentes met het ontsluiten van gegevens uit de databases van applicaties voor onder meer burgerzaken, de BAG (Basisregistratie Adressen en Gebouwen), het sociale domein, financiële pakketten en zaaksystemen. Ook levert MyExports functionaliteit om rapportages te maken over de consistentie van gegevens in applicaties en voor exports naar oplossingen van andere bedrijven waaronder Dimpact en Pepperflow.

Met Pepperflow bestaat er sinds 2016 een samenwerking waarbij MyExports dus etl-tooling levert waarmee financiële data aan de hand van de Pepperflow Connector worden ontsloten. Inmiddels werken ruim dertig gemeenten met dit koppelvlak. Om het groeiend aantal klanten beter te kunnen bedienen en om de continuïteit van de etl-tooling geheel te waarborgen heeft Pepperflow de oplossing overgenomen van MyExports.

Koppelvlak

Het bedrijf verwacht zo meer mogelijkheden te krijgen om te acteren op wensen van klanten. Er kan nu binnen Pepperflow kennis en expertise worden ontwikkeld om de etl-tooling verder te onderhouden en te verbeteren. MyExports-oprichters Jussen en Koops spelen hierbij een adviserende rol.  

Pepperflow wil de komende jaren een koppelvlak ontwikkelen dat grotere meerwaarde biedt op het gebied van data-uitwisseling tussen verschillende bronsystemen. Op basis van de geïntegreerde data is dan in Pepperflow een visuele weergave op een dashboard te presenteren waardoor de eindgebruiker een duidelijk beeld heeft van wat er binnen zijn of haar organisatie speelt.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Trek AI uit de experimenteerfase

    Een gids over AI als strategisch instrument en op welke manier je écht waarde toevoegt aan je organisatie.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    ManageEngine

    Uniform IT-beheer voor complexe hybride klantomgevingen Centric (ManageEngine en Centric)
    Pijl naar rechts icoon

    Aces Direct

    Grootschalige vervanging van werkplekken gemeente Halderberge (Aces Direct en gemeente Halderberge)
    Pijl naar rechts icoon

    AIRBUS Protect

    Beveiliging van Europese instellingen (Airbus Protect)
    Pijl naar rechts icoon

    Alistar

    Benegas kiest voor toekomstbestendige bedrijfsvoering met Business Central en FuelVision365 (Alistar en Benegas)
    Pijl naar rechts icoon

    Amis Conclusion

    Dataplatform ProRail zorgt voor veilig en betrouwbaar spoorverkeer (Amis Conclusion en ProRail)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Di­gi­ta­li­se­ring is red­dings­boei voor kwakkelende maak­in­du­strie

    Franka Emika
    Innovatie & Transformatie

    TNO: zonder robots verdwijnt de maak­in­du­strie uit Nederland

    Overheid

    Overheid360°: grip houden op AI, data en digitale autonomie binnen de overheid

    shutterstock_2527263267 Mongta Studio
    Innovatie & Transformatie

    Com­pres­si­e redt de wereld

    Cloud & Infrastructuur

    Terwijl ai versnelt, hapert de cloud: slechts 14 procent is echt klaar

    shutterstock_679362694 Profit_Image 16x9
    Cloud & Infrastructuur

    PUE in datacenters is nuttige graadmeter (in juiste context)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs