Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

KZA en Praegus helpen Quion met softwaretesten

06 maart 2019 - 15:16ActueelCarrièreKZAQuion
Suzanne Martens
Suzanne Martens

Quion, hypotheekverwerker uit Capelle aan den IJssel, schakelt KZA en Praegus in voor de optimalisatie van zijn testautomatisering. Die twee bedrijven ondersteunen de testprofessionals en ontwikkelaars van Quion om zo de hypotheekdienstverlening sneller te kunnen verbeteren. Ook worden de medewerkers geschoold in softwaretesten. Daarvoor hebben de partijen een samenwerkingsovereenkomst getekend.

Quion hanteert een Agile-werkmethode binnen de it & delivery-afdeling en wil nu meer inzetten op testautomatisering op basis van open source. Dit met het doel om de kwaliteit en voorspelbaarheid van de producten en dienstverlening te verhogen, waarbij de softwareontwikkeling versneld moet worden. Hierbij moeten wel de security-eisen bewaakt worden; ook wil de organisatie meer flexibiliteit op het gebied van kennis en capaciteit.

Om aan die wensen op het gebied van softwareontwikkeling en testen te voldoen, zocht Quion een partner die zijn testers en ontwikkelaars kan ondersteunen. Softwaretesters KZA uit Baarn en Praegus uit Leusden kwamen als consortium als winnaar uit de bus. Praegus richt zich op performancetesten, terwijl KZA zich focust op cybersecurity.

Het consortium gaat eerst de bestaande regressietest binnen één ontwikkelteam automatiseren. Dat wordt later uitbreidt naar de naar andere teams. Parallel loopt er een verbetertraject op het ontwikkel- en testproces. Tot slot leveren de partners Quion kennis en know-how via hun professionals en leiden ze de medewerkers waar nodig op.

De partijen zijn een partnerschap voor een periode van een jaar aangegaan en hebben de intentie om dit jaarlijks te verlengen.

Quion is een zogeheten servicer van hypotheken. Vanuit die rol biedt het financiële instellingen in Nederland diensten voor het opbouwen, onderhouden en optimaliseren van hypotheekportefeuilles.

Meer over

AgileDiensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Meer lezen

    ActueelFinanciële dienstverlening

    Quion besteedt IT uit aan Solvinity

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Hypotheekverwerker Quion vergroot flexibiliteit met Service-Oriented Architecture

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs