IT-Circles zijn samenwerkingsverbanden van grote it-eindgebruikers die elkaar willen versterken middels kennissessies, expertisegroepen, bedrijfsbezoeken en het uitwisselen van it-adviezen. Dat beleeft nu zijn hoogtepunt tijdens het eerste landelijke IT-Circle Event.
Ice Breaking, zoals de happening is gedoopt, gaat over innovatie; een dag voor de IT-Circle-leden om elkaar te ontmoeten, te inspireren en best practices te delen. Maar vooral om innovaties te ontdekken van de aangesloten organisaties.
Defensie
Aan Olivier Sessink, hoofd innovatie en onderzoek van het ministerie van Defensie, de eer het programma met een keynote te openen. Hij spreekt over hoe Defensie de it-innovatie heeft georganiseerd en vertelt over de uitdagingen en de behaalde resultaten.
Daarna is er een uitgebreid programma met break-out-sessies van onder meer:
- TU Delft – Green village Lab
- UMC Utrecht – Op weg naar het digitale ziekenhuis
- KNMI – Geoweb
- ABNAMRO – Augmented Reality applicatie voor recruitment
- KPN – De Digitale transformatie
- Gemeente Utrecht – Blockchain voor armoedebestrijding
- Defensie – Mixed Reality: fysiek trainen in een virtuele wereld
- Signify – Li-Fi draadloos internet via licht
- Philadelphia – Social Robotica
- Rabobank – SurePay fraudebestrijding
- Politie – Digitaal handhaven bij afleiding
- Universiteit Utrecht – IT innovaties voor dieren
- Waternet – Vaarwater-app
Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn: