Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

WE Fashion kiest werkplekbeheer RES Software

05 februari 2013 - 13:03ActueelCloud & InfrastructuurRES
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Kledingretailer WE Fashion heeft gekozen voor Workspace Manager van leverancier van werkplekvirtualisatie RES Software. De centraal beheerde user workspace geeft de medewerkers van de WE Fashion-kantoren voortaan de mogelijkheid om vanaf iedere plek op een veilige manier toegang te krijgen tot hun persoonlijke gebruikersomgeving en applicaties.

RES Workspace Manager zorgt ervoor dat het beheer van de 350 werkplekken en honderdvijftig applicaties sterk vereenvoudigd wordt terwijl de flexibiliteit voor medewerkers toeneemt. WE Fashion heeft voor RES Software gekozen vanwege de service en de technische ondersteuning van het RES-supportteam dat in Nederland is gevestigd.

WE Fashion is een internationaal modebedrijf met ongeveer 250 winkels en drieduizend medewerkers en kantoren in Nederland, België, Duitsland en Zwitserland en is daarnaast te koop in Frankrijk, Luxemburg, Oostenrijk en China. Op de kantoren van WE Fashion werken ongeveer 350 mensen.

Trage systemen

In de praktijk bleek het beheer van alle fat-clients een steeds grotere uitdaging te worden. Iedere update moest op de computer van iedere individuele gebruiker uitgevoerd worden, de aanmeldtijden waren lang door grote roaming-profielen en er was gebrek aan flexibiliteit. De vele individuele oplossingen om dit op te vangen maakten de systemen traag en de beheerslast zwaar. De nieuwe oplossing moest snel, schaalbaar, het beheer vereenvoudigen en het tegelijkertijd voor iedereen mogelijk maken om vanaf iedere locatie te werken en toegang te hebben tot de juiste applicaties.

Bij het zoeken naar alternatieven stond vast dat de desktop naar het datacenter verplaatst moest worden. De selectieprocedure is samen met implementatiepartner PQR doorlopen, zij ondersteunden WE Fashion al met Citrix. Helaas bleek tijdens de uitrol dat de in eerste instantie gekozen oplossing niet voldeed.

Volledig nieuwe configuratie

Het risico op beperkte support was aanleiding om over te stappen naar RES Workspace Manager. Tijdens de implementatie is de configuratie volledig opnieuw opgebouwd waarbij een gedeelte van de oude gebruikersinstellingen zijn meegenomen. De migratie naar RES Workspace Manager heeft vijf dagen in beslag genomen.

De overgang naar de nieuwe werkplek verloopt gefaseerd per afdeling, voorafgegaan door een workshop en een kick-off voor medewerkers. Op dit moment maken honderdvijftig mensen gebruik van RES Workspace Manager. Begin volgend jaar verwacht WE Fashion dat ook de overige medewerkers over zijn. Daarna gaan ze verder met de implementatie van RES Workspace Manager op de kantoren van WE Fashion in het buitenland.

Meer over

Universal CommunicationsVirtualisatieWerkplekbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Cio-platforms: maak ruim baan voor Europese leveranciers

    Data & AI

    Met ai en api’s tijdwinst pakken

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Carrière

    Inge Koopmans directeur datacenter Belastingdienst

    Overname Samenwerken Fusie
    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nederlandse overnames, veel erkenning door Microsoft (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Verkoop van Solvinity aan Kyndryl valt slecht bij Nederlandse overheid

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs