Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Manager

Veeam benoemt CEO-duo Baronov en McKay

16 mei 2017 - 08:00ActueelWerkplek & BeheerVeeam Software
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Virtualisatiebeheerspecialist Veeam heeft Andrei Baronov en Peter McKay benoemd tot co-ceo’s. Baronov is medeoprichter en directie-lid van Veeam en blijft ook verantwoordelijk voor zijn taken als cto. Baronov gaat met McKay, die voor zijn benoeming als co-ceo actief was als president, coo en directielid, de nieuwe groeiplannen van Veeam vormgeven.

De huidige ceo en directielid, William H. Largent, zal de rol van voorzitter van de finance- en compensation-comités op zich nemen. Veeam-medeoprichter en -director Ratmir Timashev behoudt zijn huidige functie.

McKay, die eerder leidinggevende rollen had binnen VMware en IBM, is sinds ongeveer tien maanden bij Veeam aan boord. Volgens de directie heeft hij in die periode een belangrijke bijdrage geleverd aan de groei van het bedrijf. 

Baronov blijft naast zijn rol als co-ceo ook verantwoordelijk voor zijn taken als cto. Hij richt zich op reserach en development, marktstrategie, productmanagement en uitbreiding van de afzetmarkt voor virtualisatie. McKay richt zich op de introductie van nieuwe producten, financiën, hr en moet in samenwerking met Baronov de groeiplannen vormgeven.

1 miljard dollar

Het nieuwe ceo-duo leidt Veeam, dat de afgelopen jaren zijn activiteiten in wereldwijde cloud- en zakelijke beheerdiensten fors zag groeien. Het bedrijf profiteert van de toenemende vraag naar virtualistie-toepassingen voor het beheer van zakelijke ict-omgevingen en wil in het jaar 2019 een omzet behalen van één miljard dollar.

Largent blijft als chairman van het onderdeel finance & compensation committees verantwoordelijk voor governance, belastingen, investeringen en interne audits.

Meer over

Universal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    Contract ondertekenen
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Backup-expert Veeam lijft AWS-specialist N2WS in

    Lodewijk van Klaveren
    AchtergrondCarrière

    ‘Resellers zonder cloudpropositie krijgen het zwaar’

    Samenwerken
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Cisco wordt reseller Veeam-oplossingen

    VeeamOn 2017
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Waarom Veeam het volgende miljardenbedrijf is

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs