Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Kantoorartikelengroothandel Office Centre failliet

03 maart 2022 - 11:16ActueelInnovatie & TransformatieCanonOffice CentreToshiba
Rik Sanders
Rik Sanders

Binnen een jaar nadat Office Centre werd overgenomen door de Amsterdamse investeerder Standard Investment is de kantoorartikelengroothandel bankroet gegaan. Office Centre heeft ruim dertig vestigingen verdeeld over Nederland, een servicekantoor in Almere en diverse websites. Er werken zo'n 550 personen bij het bedrijf; over een doorstart is niets bekend.

Standaard Investment nam Office Centre, dat ook nog in Duitsland actief is met 51 winkels en zo’n duizend personeelsleden, vorig jaar juni over. De investeringsmaatschappij heeft ook concurrent Staples Benelux onder zijn hoede; die kantoorartikelengroothandel is niet failliet.

Volgens Het Financieele Dagblad ondervond Office Centre de afgelopen jaren flink last van de coronacrisis die de vraag naar kantoorartikelen drukte. Het bedrijf ontving bijna vijf miljoen aan loonkostensubsidie.

Naast de verkoop van kantoorartikelen biedt het bedrijf diensten op het gebied van it, printing, frankering en verzending. Bij it-diensten gaat het om installatie- en onderhoudsservices voor lap- en desktops. Op het gebied van printing betreft het algemene kopieer- en printservices en managed printing diensten voor Canon- en Toshiba-apparatuur.

FC Groningen

Het omvallen van Office Centre is een grote sof voor FC Groningen. Het bedrijf was hoofdsponsor van de Groningse profvoetbalclub. Volgens de club bedraagt de schade in het lopende seizoen 925.000 euro. Tevens moet het op zoek naar een nieuwe hoofdsponsor. Het zit de voetbalclub sowieso niet mee. Begin dit jaar werd bekend dat de club een van de vele gedupeerden is van cryptobedrijf Iqoniq (IQQ). Dat beloofde een fanplatform op te richten, maar het idee kwam nooit van de grond. Volgens de voetbalclub staat er nog een rekening van tienduizenden euro’s open bij IQQ, in 2020 opgericht in Monaco, met als baas de in Gorinchem opgegroeide Kazim Atilla.

Meer over

DienstenFaillissementenPrinting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Cybersecurity rond logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    3 reacties op “Kantoorartikelengroothandel Office Centre failliet”

    1. Esther schreef:
      3 maart 2022 om 12:43

      Opmerkelijk: vanochtend kreeg ik nog de reclamemail met aanbieding van o.m. bureaustoel van tegen de 400 euro. Waarom wordt dat niet tegengehouden als men hogerop al weet dat het bedrijf op omvallen staat?

      Login om te reageren
    2. dino schreef:
      3 maart 2022 om 14:15

      Esther, laat je gegevens achter bij dinogital.nl. Ons customer service team zal navraag doen. Vergeet niet het ticketnummer te noteren, zodat je ernaar kunt refereren.

      Login om te reageren
    3. Robert van Weersch schreef:
      3 maart 2022 om 15:51

      @Esther: sterker nog, op hun website is hier helemaal niks over te lezen en kun je nog gewoon bestellen. Slechte communicatie!

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print...

    Hybride werken is definitief ingeburgerd. Medewerkers bewegen zich soepel tussen thuis, kantoor en onderweg, terwijl organisaties proberen één consistente digitale ervaring neer te zetten.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Aikido bereikt miljardenwaardering: snelste Europese cybersecurity-unicorn ooit

    Overheid

    Cio Den Haag: ‘Geldgebrek dwingt tot samenwerking’

    Innovatie & Transformatie

    De toekomst van werk volgens HP: print als stille kracht in de hybride werkplek

    Innovatie & Transformatie

    Vijf innovaties die de horeca efficiënter maken

    Security & Awareness

    Dansen op de vulkaan: waarom missiekritische communicatie meer aandacht verdient

    Cloud & Infrastructuur

    Chipontwikkeling kraakt onder ai‑tempo, stelt Imec in nieuwe visie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs