Distributeur AplusK lijft branchegenoot Lydis in

AplusK, onderdeel van de beursgenoteerde Econocom Group en distributeur van audiovisuele en it-producten uit Ridderkerk neemt Lydis over. Dit bedrijf uit Almere is een value added distributeur voor av-, telecom- en it-security-oplossingen. Er werken 45 man bij Lydis.

Lydis bestaat ruim tien jaar en heeft een assortiment dat bestaat uit A-merken, zoals 2N, Akuvox, i3, Dahua, Spectralink, Yealink en Microsoft. Naast een partner-/wederverkoperkanaal bedient de distributeur telecomcarriers in de Benelux, waaronder KPN, Proximus, Vodafone en T-Mobile.

Met de overname van Lydis breidt AplusK zijn aanbod in de breedte uit, met name op het gebied van telecom en videovergaderen. AplusK leverde tot dusver vooral displays, projectoren, splitters, bediening en bekabeling van merken als Logitech, Philips, Samsung, Sharp/NEC en Sony.

x

Om te kunnen beoordelen moet u ingelogd zijn:

Dit artikel delen:

Nieuwsbrief

Wil je dagelijks op de hoogte gehouden worden van het laatste ict-nieuws, trends en ontwikkelingen? Abonneer je dan op onze gratis nieuwsbrief.

Vul een geldig e-mailadres in

Stuur dit artikel door

Uw naam ontbreekt
Uw e-mailadres ontbreekt
De naam van de ontvanger ontbreekt
Het e-mailadres van de ontvanger ontbreekt

×
×
article 2022-07-28T16:42:00.000Z Rik Sanders


Wilt u dagelijks op de hoogte worden gehouden van het laatste ict-nieuws, achtergronden en opinie?
Abonneer uzelf op onze gratis nieuwsbrief.