Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Euroscript laat oog vallen op Sloveens Infotehna

02 juni 2014 - 20:53ActueelData & AI
Rik Sanders
Rik Sanders

Het Luxemburgse Euroscript International heeft Infotehna overgenomen, een softwareaanbieder uit Slovenië op het gebied van contentmanagement in de biowetenschappen. Infotehna, dat hoofdkwartier houdt in het Sloveense Nov mesto, is met name gespecialiseerd in software voor regelgeving & naleving. Voor Euroscript, specialist in enterprise content management (ecm)-systemen, betekent de overname een versterking van zijn positie als ecm-leverancier bij biowetenschappen wereldwijd.

Het merendeel van de aandelen is gekocht van de oprichter, waarbij het huidige management zijn gevestigde belangen binnen het bedrijf behoudt. Euroscript voegt de oplossing Mypharmaexpert van Infotehna toe aan het eigen producten- en dienstenaanbod voor het beheer van regelgevingsinformatie, -documenten en -processen binnen dit marktsegment.

De integratie van Infotehna in de Euroscript-groep speelt in op de groeiende vraag van klanten en de markt voor de wereldwijde distributie en inzetmogelijkheid van Mypharmaexpert. Bij Euroscript werken ruim 1550 man.

Begin dit jaar kocht Euroscript al Amplexor, een Belgische specialist in content management systemen. Beide bedrijven zijn ook actief in Nederland.

Meer over

ECM

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Handen schudden
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Euroscript koopt CMS-expert Amplexor

    Handen schudden
    ActueelData & AI

    Euroscript verandert naam in Amplexor

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs